Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen olyan dolgok vannak...

Milyen olyan dolgok vannak még ajándékba, amik ölelés hatását keltik? Amik gondoskodóak? Férfiak minek örültök legjobban? (Törlesztenem kell neki! Több lent. )

Figyelt kérdés

Ha felveszem a nagy puha, talán valami férfi parfüm illatú, fülemet átölelő(teljesen befedi mert üreges), márkás fejhallgatót, amit ajándékba kaptam, megdobban a szívem. Mindig megnyugtat ha kell, átölelő biztonságot ad, talán még a fejfájást is kidédelgetné belőlem. :D


Az egyik chat jóbarátom, egy német srác, másfél éve ismerem és adott nekem egy 50 ezres fülhallgatót..nekem. Egyszer sokáig nem is mertem írni neki(mert túl sok videót küldött, vagy 14 órás hanganyagot szószerint, még mindig nem folytattam), mégis épp rám gondolt, elsőként legalábbis. Tény hogy sok a közös bennünk, mint a szerénység, ADHD, depresszióra hajlamosság, videójáték hype és sokat(NAGYON sokat) vitatkoztunk Isten létezéséről, de ez akkor is nagyon... cuki. Hogy lehet valaki ilyen odaadó? Mindig meglep. Én mindig tartalékolnák mindent, ha egy kicsit is használható lesz, mert elromolnak a dolgok. Ha ez nem elég, kihasználta az alkalmat, hogy van egy "felesleges cucca" és vett mellé nekem egy angol, illatos, puha Bibliát, hogy megtérüljek, mert nem akarja hogy pokolba kerüljek C: és egy keresztény magyarnyelvű naptárt. AHWWW és félt, hogy csalódni fogok az extrákban, meg is szívattam érte..

Még nem is látott a csávó, én lenyomoztam Facebookon, még rendes profilja se volt, de engem már nehezebb lenne lenyomozni, sok van belőlem.


A sapka nem ölel át/zár eléggé, sálat szokott hordani úgyhogy arra gondoltam esetleg, csak nehogy eltévesszem az ízlését. Még mit lehet szerintetek?

Kösziii! ‹3



2019. jan. 17. 22:33
 1/2 anonim válasza:
75%
Én személyszerint a takarókat és a puha plédeket nagyon szeretem ha olyan mintásat valasztasz amin az van amit szeret még jobb.a plédek mindig biztonságot nyùjtanak számomra ha félek betakarozok ha pedig ugy kuldod el neki hogy kimosod ès be parfumozod egy kicsit es addigra nem megy ki akkor egy kicsit “erezhet” teged..
2019. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hosszu,puha ,meleg kontos. Az korbeoleli. Parfumozd be.
2019. jan. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!