Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az "normális", hogy ennyi idő...

Az "normális", hogy ennyi idő után magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Majdnem két hete, hogy nem találkoztam a párommal, és egyedül vagyok, nincs kivel beszélnem. Barátaim nincsenek, a párommal meg nem beszélhetek egész nap chat-en.


Arra lennék kiváncsi, hogy ennyi idő után az ember magányos lehet-e?


2019. jan. 18. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha megszoktad, hogy mindig melletted van, akkor persze, lehetsz magányos.
2019. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk is volt rá példa, hogy munka miatt hetekig külön voltunk a párommal, de elfoglaltuk magunkat. Nekem sincs túl sok barátom, de igényem sincsen más emberek társaságára.

Van hobbim, sosem unatkoztam, mindig van mit csinálnom. De én nagyon jól elvagyok egyedül is.

Ha te más típus vagy, nem szeretsz egyedül lenni, akkor teljesen normális, hogy magányt érzel.

Közhelynek hangzik, de attól még igaz. Keress hobbit magadnak, járj sportolni, tanulj valami hasznosat. Használd ki az időt, amit a párod nélkül töltesz. Fú, de utálom ezt a szót, de tekintsd ezt az időt "énidőnek". Az "énidő" a legdrágább luxuscikk.

2019. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Ezt így nem lehet megmondani, mert nem vagyunk egyformák. Van, aki jól elvan magában (én is), mások nem bírják az egyedüllétet. Én is csak azt tudom javasolni, hogy próbáld magad lefoglalni valamilyen sporttal, menj uszodába, ehhez nem kell feltétlenül partner, olvass vagy tanulj, mittudomén.
2019. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!