Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, hogy eltereljem...

Mit csináljak, hogy eltereljem a figyelmemet arról, hogy egy ronda, kiállhatatlan alak vagyok, akit mindenki elutasít?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy megpróbálok olyan dolgokat, amik kívül esnek a komfortzónámon. Pl. elutazok távoli országokba, kipróbálok extrémebb sportokat, stb. Ezek ideig-óráig talán elfelejtetik, hogy mekkora "számkivetett" vagyok.

Mit javasoltok? A pénz nem akadály.


2019. jan. 18. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

A pénz nem akadály?

Vegyél egy golddiggert magadnak és minden problémád megoldva

2019. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél ellene. Ha meg nem sikerül,akkor törődj bele. Én is beletörődtem már mindenbe. Így könnyebb elfogadni is. F
2019. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Konditerem heti legalább 4x. Több is lehet, de a tested nem feltétlenűl bírná kezdőként.


Az első hét után sokkal magabiztosabb leszel, szebbnek és erősebbnek fogod tekinteni magad, még akkor is ha ugyan úgy nézel ki...

2019. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Vegyél egy golddiggert magadnak és minden problémád megoldva"


Próbáltam. Tudod, milyen szar érzés, ha csak a pénzért van veled?

2019. jan. 18. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Kiskutya? Garantált csa közös trükk

Még régen mesélte nekem apukám h a barátjának mondta h próbálja ki

Hat sikerült is

Amúgy meg kicsit sajnállak is

De amúgy igen, utazz, láss világot, lehet h út közben meg is találod az igazit

De semmiképp ne említsd a penzt

Gondolom hány privatot kaphattal miatta :D

2019. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem akadály akkor szépítsd meg magad (fodrász, edzőterem edzővel és jó étrenddel, kozmetikus, plasztikai sebész...). A kiállhatatlanságon meg változtass, mielőtt mondasz valamit, gondold át előtte.
2019. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most megyek kedden konzultációra plasztikai sebészetre. De sajnos az sem csodaszer, az arcszerkezetemen, fejformámon, csontozatomon nem tud változtatni.
2019. jan. 18. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Extrém sport...MMA, Box,Kick box, K1, ezeket próbáld ki! Néhány hónapon belül változni fog a tested, az egész arcvonásod. Nem az ütésektől...(attól is) hanem a sok edzés, izmosodsz, így megváltozik az arcod. Illetve ha nem jönnek ezek be, akkor kondi.

Aztán egy-két tattó ;)

Meg persze nem árt ha hajstílust is váltász, öltözködés.

És hidd el, tisztelni fognak, és nem fognak elutasítani...új barátok, új élet. Sok sikert!

2019. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyire kétségbe vagy esve h kés alá fekudj?

Ennyire rossz azért nem lehet a személysegeden változtass

2019. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem először fejben változtass. Sablon duma tudom, de tanuld meg elfogadni önmagad. Hidd el, nem csak neked lesz jobb, a kisugarzasodon is erződni fog majd, és az értelmes ember ezt értékeli, és vonzóbbnak talál, kellemesebb társaságnak. Fontos a lelki béke, nem minden a pénz meg a szépség. Azzal csak egy bizonyos rétegben mozgó embereket lehet megkaparintani. Mert kétségtelen, hogy van akinek ezek számítanak. De sajnos ha csak ilyenekkel veszed körbe magad, idővel értelmetlennek hat minden.

Ezért tanácsolom, hogy ne csak erre utazz.

Legyél kedves, udvarias, szeresd meg önmagad, és hidd el, egy normális értékrenndel rendelkező embernek szemet szursz majd előbb - utóbb. Értsd meg, hogy ha valaki elutasít, az nem feltétlen azért van, mert te rossz ember vagy, csúnya és kiallhatatlan. És nem kell padlóra kerülni, ha valaki olyan nem fogad be az életébe, aki képtelen meglatni az értékid. Az ilyet engedd el. Csak mosolyogj bele a világba, és légy türelemmel. Ne hagyd, hogy ezek a negativ gondolatok uraljanak téged, mert rossz benyomást kelt. Lehet mondani, hogy közhely, de én személy szerint nagy örömmel töltöm az időmet olyan emberek társaságában, akik hisznek magukban, teljesen mellékes milyen az arcberendezésük, ha mindemellett kedvesen viszonyulnak hozzám.


Keress valamit ami segít neked abban, hogy belül fejlodj, ne csak a külsővel foglalkozz. Minden oké lesz, csak határozd el magad, ne hagyd, hogy pár kudarc eltántorítson. Ha úgy érzed, nem gáz szakmai segítséget is kérni, csak tényleg nem győzöm kihangyulyozni, hogy mennyi minden dől el a saját bensőnkben és épp ezért mennyire fontos azt is ápolni, karban tartani, fejleszteni. Elhanyagolhatatlan, hiába nem könnyű. Sok sikert😇

2019. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!