Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elképzelhető az, hogy ahogy...

Elképzelhető az, hogy ahogy halad az idő egyre magányosabb leszek?

Figyelt kérdés
Gimiben voltak barátaim, barátnőm, jól ment a suli. Tisztában voltam vele, hogy nem nézek ki jól, de valamiért ez nem zavart annyira, mint most. Egyre több hibát veszek észre magamon. Ahogy vége lett a giminek vége lett mindennek. Az egyetemen nincsenek barátaim, nem nagyon van kivel beszélgetni, csupa felszínes beszélgetések, a kapcsolatomnak is vége lett. A suli se nagyon megy, lehet, hogy részben az előzőleg felsoroltak miatt van. Más is érez hasonlóan, illetve próbálkozik megoldásokat keresni?
2019. jan. 18. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
21f vagyok egyébként.
2019. jan. 18. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem változni fog.

De jobb helyzetben vagy mint én mert én mindig magányos voltam, sosem voltak barátaim, barátnőm:(


21F

2019. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel a változásért, akkor elképzelhető.

Szerintem alapjáraton mindenkinek kevesebb barátja van az idő haladtával, mint a gimiben, mert egy idő után csak a fontosabb kapcsolataira koncentrál, mindez nem egy negatív dolog. Viszont a te esetedben igen, ha te magadba zárkózol és senki sincs az életedben.

Próbáld meg a pozitívumokat is észrevenni magadon, ne csak a hibákat.

A kapcsolatod miatt ne bánkodj, ez bárkivel megesik, még a legszocializáltabb emberekkel is. Pl. az én egyetemi csoportomban szinte mindenki szingli.

2019. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegény.....valakinek még barátnője sem volt, és még barátai sem...és nem szalad ide, és keresi a reményt vagy mit...hanem tesz érte a való életben.

Neked ezek megvoltak. Most nincs...hát majd lesz, tőled függ. Nyiss az emberek felé, akár a bizonyos helyzetben te kezdeményezz. Én próbáltam már, és alakult ki belőle barátság.

Az élet egy nagy ostrom, ennek az ostromnak te vagy a parancsnoka, tőled függ, hogy ki/mi veszi át a hatalmat. És kortól, nemtől függetlenül...

2019. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21??? Az mag nem kor ne viccelj ::)) lol
2019. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes.

Ahogy egyre idősödsz kilépsz a középsuliból akár egyetemről ahol jól elvoltál utánna már a "haverok", "barátok" eltünedeznek... szétmentek stb... ilyenkor az ember egyre kevesebb ember áll mellette (családon kivül) egyre jobban egyedül megy az életben, egyre magányosabb...

2019. jan. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!