Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is fáj azt látni, hogy...

Nektek is fáj azt látni, hogy mások mennyire sikeresek társaságilag?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szar. Itt ülök péntek este itthon egyedül, pár órája még főztem de borzalmas lett amit készítettem. Egyedül iszom egy kicsit, csakhogy elfeledjem mennyire béna vagyok. Csak bámulom ezen a rohadt Instagramon az ismerőseim hogyan töltik ezt az estét. Együtt, barátokkal, beszélgetnek, szórakoznak, én meg itthon dekkolok mert a barátaimmal semmit sem lehet csinálni. Mintha nem is lennének.


Egyszerűen rühellem a tudatát annak, hogy bármit el tudok érni az életben, csak azt nem hogy legyen kivel jól éreznem magam.

Valakivel járok egy cipőben?


2019. jan. 18. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ja, nekem nincs is senkim, igaz csak egy lány kéne aki egy életre tökéletes, társasági életre nem igazán vágyok. Nekem csak azt szar nézni hogy mindenki mellett megy egy lány, csakhogy nekem egy a sok tömegribi nem jön be, inkább valami visszahúzódó lány (csak őket ugye nem lehet instán megtalálni mert nem olyan neten élő kis ribik:) )

Szóval ja, KB itt vagyok én is, de 1% esély mindenre van :/

2019. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sokakkal jársz egy cipőben. Ezt okozza a közösségi média. Ha vannak barátaid, találjátok fel magatok, csináljatok valamit, amit szerettek!
2019. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

A hasonlítgatás tesz boldogtalanná. Engedd el, és járd a saját utad, hidd el, jó lesz. :)


(Nem azért vagyok még fent, mert magányos lennék, hanem mert a görcsök nem hagynak elaludni. Pedig reggel korán kelek, megyek angol tanfolyamra.)

2019. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
viccen kívül mondom, próbáld ki a tindert. több évnyi szingliség után gondoltam eladom a lelkem és felmászok tinderre. pár hónap után elmentem életem első és utolsó tinder randijára. és baromi jó volt. pesten találkoztunk, a barcraft nyugatiba mentünk. utána nem tartottuk a kapcsolatot egyáltalán, de azon a randin olyan jókat beszélgettünk, röhögtünk, hogy visszaadta a kedvet az élethez. pár hónapra rá találkoztam barátommal egy internetes játékon, azóta is együtt vagyunk (2 éve)
2019. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem fáj, mert dolgoztam. Most értem haza. Vendéglátás... Valahogy nekem nem hiányzik ez az iszogatás meg a haverozás... hogy kitesszük facera meg instára, mekkora rajok vagyunk, mert isszuk a 200Ft-os sört egy társasággal, ami nagyobbnál nagyobb kukákkal van tele... ja és amit instán látsz, csak a ferdített valóság. A képen talán mosolyognak de messze nem boldogok vagy elégedettek magukkal. Tanulj vagy dolgozz és ne másokkal foglalkozz... nekem sose voltak barátaim, mindig megutáltattam magam, és szeretek ilyen lenni... a munkámnak élek és a hobbim a húszezres bankók gyűjtése, azok közül is csak a 2015-ös évben kiadottak, mert az volt az egyik legjobb évem. Nem kell nekem se haver se barát. Nélkülük vagyok a legjobb a világon. És van mire fel önteltnek lennem, ezért utált mindig mindenki... 18/f
2019. jan. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Huppsz, le lettem pontyikázva muhihihi🤣🤣
2019. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Én is magányosan töltöttem az estét, nem szabad ilyenkor a közösségi oldalakat bámulni. Megpróbáltam kizárni a külvilágot és néztem egy vígjátékot meg nasiztam közben. Ha van kedved írj rám, ha barátkoznál valakivel.

30N

2019. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Első vagyok, LYULY 6-ost vizzsapontyoztam :O
2019. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavar. Sosem voltam társasági emberke, anno 15-20 közötti koromban ismerősök néha szóltak, hogy menjek velük erre-arra, de miután érezték, hogy úgy sem tudnak rávenni nem nagyon próbálkoztak tovább. Nincs ebben semmi, rém unalmas lenne ha mindenki ugyanolyan lenne, tőlünk 100 méterre msot is volt buli, de nem az én világom.
2019. jan. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

a 21. században körülbelül kétféle embertípus maradt


az egyik imád részegen botorkálni, egy sötét, züllött helyiségben, és azt hiszi, hogy ő az élet császára


a másik magányos, és otthon nézi a plafont


imádkozzunk, hogy megtaláljuk a helyes utat!

2019. jan. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!