Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon félek. Mit tegyek?

Nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos, ha neten akarok ismerkedni lányokkal, akkor képet kell küldenem magamról. De egyszerűen nagyon félek az elutasítástól. Annyian mondták, hogy szívesen megismernének és találkoznának is, de mikr elküldtem a képem, akkr eltűntek és azóta félek. Mindegyik elutasítás nagy trauma nekem :(
2019. jan. 20. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne ismerkedj, akkor nem fognak elutasítani.
2019. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy ezek kudarcok. De ez az élet bármely területén megesik, a kudarc, hogy hibázol, hogy nem úgy sikerülnek a dolgok, ahogy akarnád. Emiatt feladni hülyeség, mert akkor sosem éred el a célod. Ennyi kockázata minimum van a párkeresésnek, hogy lesz egy pár elutasítás míg végül megtalálod azt, akinek szüksége van rád. És nem minden lány felszínes rib.anc, hogy csak a külsőd érdekelje őt, ettől nem kell félni, vannak kivételek.
2019. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Oh ez sok mindentől függ, pl. hány éves vagy és hány éves lányokkal próbálsz ismerkedni?Pl volt egy srác(inkább férfi) aki egyfolytában irogált , aztán láttam róla képet és más forrásból is kiderült hogy 28 éves, amíg én 16 voltam.Ez eléggé felkavaró tud lenni,de ha nem a korkülönbség miatt "tűnnek el" akkor egyszerűen törődj bele hogy tele van felszínes lányokkal a világ :D.Főleg ha szimpatikus voltál nekik és képesek voltak azért elhatárolódni tőled mert nem azt kapták amire számítottak.Elhiszem hogy a látszólag amúgy is alacsony önbizalmadat ez még jobban rontja ,emiatt lehet érdemesebb lenni hanyagolni az internetes ismerkedést,mert csak tovább fogsz ártani magadnak.:/
2019. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, kérlek ne kavarj be ezzel. :D korosztályommal probálkozok 16-19. Most ennek sok értelme volt leírnod, így csak beállítasz a válaszoloknak engem egy pedofilnak.
2019. jan. 20. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

"emiatt lehet érdemesebb lenni hanyagolni az internetes ismerkedést,mert csak tovább fogsz ártani magadnak.:/"

A kérdező párt akar találni. Te azt mondod neki, hogy ne akarjon párt találni, ha ilyen tapasztalatai vannak - legalábbis így látom, mert azt nem mondtad, hogy helyette mivel próbálkozzon, csak hogy hagyja abba.

Nem gondolod, hogy azzal jobban fog szenvedni, ha feladja, mert nem is lesz neki párja? Logika...

2019. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg kell edződnöd az biztos. Előbb-utóbb megszokod. Ha egy kicsit is eltérsz attól a külsőtől, amit ők elképzeltek, akkor azonnal elvágják a kommunikációt.
2019. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, az egy megoldás lehet, hogyha az internetes ismerkedést felfüggeszted...semmi értelme nincs.


én is csak azt köszönhetem az egésznek, hogy évek alatt egy csomóan elutasítottak, átvertek, hazudtak, és emiatt az önbizalmam nullán volt, az emberek iránti bizalom úgyszintén.


de amúgy tényleg korfüggő...bár én megfogadtam, hogy inkább leszek karrierista, az emberekkel felszínes, és majd amikor elérem azt a pontot, amikor már lesz egy stabil háttér mögöttem, akkor majd én fogok válogatni olyanok között, akik erre mennek...mert a többség erre megy, és ez a könnyebb út, mint abban tönkremenni, hogy talán majd az ezredik ember nem ilyen lesz...mert kétségtelen, hogy vannak kivételek, de mire megtalálod, már azok sem szívesen állnak veled szóba, mert egy negatív lelki roncs leszel...és ugye a legértelmesebb emberek sem fogják kockára tenni a saját lelki egyensúlyukat egy labilis ember segítése miatt.

2019. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

TE adj fel képpel hirdetést! Akkor eleve azok fognak megkeresni, akiknek a képed alapján bejössz, vagy a belső értékek a fontosak számukra és a külsővel nem foglalkoznak.

Már amennyiben igazad van és nem előnyös a külsőd, amit én nem hiszek, mert minden zsák megtalálja a maga foltját, csak az igényeket kell a lehetőséghez igazítani!

2019. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8asnak igaza van, plusz ez önismeretből is nagyon jó próba.


én például eleve félnék amiatt, hogy ilyen módszerrel engem is olyanok találnának meg, akik meg számomra nem ütik meg a mércét ugye...és olyankor lehet bizonyítani, hogy valóban csak te vagy-e az áldozat, aki csak felszínes emberekbe botlik :D

2019. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sigh nem pedofilnak állítalak be,egy személyes példát hoztam fel hogy ilyenek is vannak.

Ofc azt mondom neki hogy hagyjon fel vele ,mert mint ő is írta "mindegyik elutasítás nagy trauma nekem" Felőlem addig próbálkozhat amíg talál valakit aki elfogadja ahogy van de mikor lesz az?Mert nem mindegy hogy 20 elutasítás után végre talál valakit vagy nem erőlteti és egyszer majd sikerül.

2019. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!