Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi így magát ha...

Más is érzi így magát ha huzamosabb ideig egyedül kell lennie?

Figyelt kérdés

Ha suliidő van, vagy tudok menni dolgozni, vagy van bármilyen társasági elfoglaltságom, akkor végtelenül pozitív vagyok, a legrosszabb helyzetben sem szokott rossz kedvem lenni, nem szoktam idegeskedni stb.

De ha hosszabb ideig kell egyedül lennem, rám tör a kedvtelenség.

Most pl. egy hónapja vagyok itthon, mert vizsgaidőszak van, nekem pedig egyetlen vizsgám volt még december végén, és még 3 hetet itthon vagyok.


Munkát nem tudtam vállalni, mert nem tudtam lesz e még vizsgám vagy nem, most meg csak olyan munkákat találok ami a tömegközlekedés miatt nem kivitelezhető. Barátokkal csak hetente-kéthetente egyszer tudok találkozni ilyenkor (ők felnőttképzésen vannak, nekik már suli van) mert tanulniuk kell hétköznap, hétvégén pedig pedig nem mindig jön össze, mivel külön településeken élünk és az én lakhelyemről borzalmas a hétvégi tömegközlekedés, jogsim még nincs, apámat meg nem fogom minden hétvégén ugráltatni, hogy vigyen már be a városba. Persze messengeren beszélgetünk töretlenül, de az nem olyan mint a személyes találka.


Minden tanszünetben ez van, középiskolában is mindenki "Mikor lesz már szünet?" én meg "Mikor lesz már vége a szünetnek?".


Le tudnám kötni magam, írással, játékkal, videókkal stb. De egész egyszerűen nincs hozzájuk kedvem. Belekezdek és nincs motivációm folytatni, megunom.

Szüleim itt vannak, velük beszélgetek, segítek ház körül ha kell valamit, (tehát nem vagyok teljesen egyedül) de koruk és egészségügyi állapotuk miatt a tartósabb családi programok kilőve, plusz azért ez mégsem olyan mintha barátokkal lennék.



2019. jan. 20. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan a pároddal?
2019. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs. Ezt azért nem szerettem volna írni, mert akkor ez is ugyanolyan hatást keltett volna, mint a másik napi 8 kérdés, hogy "Magányos vagyok, mit csináljak?". Csak arra vagyok kíváncsi más is érez e ha ilyen szituban van.
2019. jan. 20. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
És akarsz majd azért később párkapcsolatot?
2019. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze
2019. jan. 21. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha volt , vagy lesz kapcsolatod a párodat is magaddal fogod rántani a melybe, rossz kedved miatt és ebből szakítás lesz. :(

Volt ilyen barátnőm vége lett.

Nem értem hogy egy fiatal emberke , telis tele energiával egyesz nap otthon ül és rágja a körmét.

Olvas, tanulj, szerezz új baratokat, konditerem....stb ÉLJ!!!:)

2019. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezek megvannak, de mint mondtam megunom őket :) Az olvasást legalább is (pedig alapból szeretem). A barátkeresés lakhely és lehetőségek híján max interneten megy, de jórészt pár nap alatt vége szakad. Konditerembe se tudok menni, ettől függetlenül itthon edzek, saját súllyal, meg vannak súlyaim, de ez is max másfél órát köt le. Nem arról van szó, hogy állandóan negatív vagyok. Mint írtam alapvetően én vagyok a végtelen pozitív energia, és ha lenne kivel eljárnom, teljesen mindegy hogy barátnő vagy haver, egyből elmúlna ez a rosszkedvűség, tehát nem rántanék senkit semmibe :)


Élnék én, csak nem tudok. Egy párszáz lelkes istenháta mögötti faluban, nincs olyan sok lehetősége az embernek, főleg ha rajta kívül alig lakik korabeli a faluban, és ők is máshol vannak. Bemenni a városba meg a szegényes tömegközlekedés és annak az árai miatt, meg nem tudok minden nap.

2019. jan. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!