Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez betegségnek számít? Ha...

Ez betegségnek számít? Ha igen akkor milyen betegség? Többi lent.

Figyelt kérdés

Utálom az embereket, emberek közé menni, nincsenek barátaim, sokszor pszihopata gondolataim vannak mint például hogyan kínoznám halálra azt akit nem kedvelek, és ehhez hasonló dolgok. Oké ez az Antiszocializmus, nem? Az eggyik ismerősöm említett egy betegséget ami rám nagyon illik. :) A nevét elfelejtettem, de annyi a lényege, hogy ok nélkül vagyok rohadt bunkó, hogy akit nem kedvelek azt egyszerűen levegőnek nézem /na ebből sok van :)/, hogy beszólok az embereknek aztán jót röhögök rajtuk és imádom a furcsa és beteg vicceket, könyveket és filmeket.

Nyugtassatok meg kérlek, hogy nem pszihopata vagyok!



2019. jan. 21. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Antiszocializmus. :D Te kis narancssárga.:)


Olvass.


Amúgy igen nagy valószínűséggel csak nem vagy elég fejlett szociálisan, dehát gyerek vagy.

2019. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kedves első

Honnan feltételezed hogy gyerek vagyok? Azért írtam ezt a kérdést mert tudom, hogy létezik egy ilyen betegség, csak a nevét nem tudom...

2019. jan. 21. 18:35
 3/14 anonim válasza:
81%
Nyugi nem gáz ha magányosfarkas vagy de a pszihopata gondolatokat inkább tartsd magadban
2019. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kérdésed leírásából gondoltam.
2019. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pszichopata*
2019. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden harmadik ember így gondolkodik nyugi nem vagy különleges sem beteg
2019. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
szociopata vagyis antiszociális személyiségzavarod van. Elég gáz alak aki ilyen.
2019. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami nincs rendben veled az tuti.
2019. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Antiszocializmus helyett antiszociàlisra gondoltal... Szerintem :D
2019. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Empátia hiánya, valami elképzelhető, hogy félrecsúszott a szocializáció során, vagy alapból ilyen személyiség lettél volna, nem tudom. Van akit a nevelés tesz azzá, pl. ridegen bánnak vele, nem mutatnak érzelmeket, vagy nem szabad érzelmeket kimutatni...
2019. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!