Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek miért vágják saját...

Az emberek miért vágják saját maguk alatt a fát? Miért nem közelednek egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nem lesz jó vége ennek hogyha sok ember lesz egyedül, szeretethiányosan,magányosan,gyermektelenül.Már most is baj van,de ha nem fog változni semmi még nagyobb lesz.
2019. jan. 24. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Így is túlnépesedés van.
2019. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es állítólag mi magyarok egyre jobban fogyunk.Milyen túlnépesedésről beszélsz?
2019. jan. 24. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Vilagszinten tulnepesedes van, de ettol meg igazad van reszben: rossz, hogy ennyire elfordulnak az emberek egymastol. :( gyereket nem mondom, h mindenki vallaljon, sot! Baratkzni se kotelezo, de rossz, hogy a jo indulat is kihal lassan :(
2019. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy is tele van szegény emberekkel az ország,nincs pénzük,hitelt kell fizetniük,jönnek a csekkek,kevés a fizetés és mintha ez nem lenne elég még bunkók is egymással meg elutasítóak sokszor az emberek.A múltkor a buszon láttam sírni egy lányt senkinek eszébe se jutott hogy odamenjen hozzá és megkérdezze mi a baj.
2019. jan. 24. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
És te odamentél hozzá?
2019. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak Mo-n van ilyen problema, es hidd el ott is epp olyan fajo, ahol nincs hitelfizetes meg buslakodas a csekken, tehat anyagi gondok nelkul is rossz ez. A multkor setaltunk a kislanyommal egy bolcsi elott, gondoltam odakoszonok a kinn allo anyukaknak (3fo), mert ez kis falu, ki tudja, nem e lesznek vmikor ovi vagy iskolatarsak a gyerekeink es arra sem meltattak h visszakoszonjenek.... ez nekem rosszul esett, nem akartam rogton odaallni 4.nek, de egy koszones?...
2019. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Na már most amilyen világot te magad elé képzelsz, olyan soha a büdös életben nem volt és nem is lesz. Se itthon, se máshol. Lufi. Álomvilág.
2019. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
A bolygónkon van túlnépesedés. Amúgy Svédország lakossága közel annyi, mint Magyarországé, de sokkal nagyobb az országuk területe, mint a miénk. Egyébként meg itt sem lenne gond, ha normálisan meg lehetne élni, sokan családostól költöznek el más országba, ahol jobban meg tudnak élni tisztességes munkából.
2019. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs megfelelő kommunikáció a felek közt, koncepció, prekoncepciók gyártása megy a másikkal szemben. Benne vannak ebbe az egész életkörülményekbe tespedve sokan, amin nem akarnak változtatni... Ez a gond.
2019. jan. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem vannak rokonaim, ismerőseim, barátaim, kollégáim, szoktam velük beszélgetni. Még akár idegennel is szóba elegyedek egy rendezvényen, társkeresőn. De mondjuk a villamoson nem fogok leállni egy idegennel cseverészni, mert az utazásomnak célja van, és arra figyelek, illetve ha már rutinból ismerem az utat, akkor esetleg könyvet olvasok.
2019. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!