Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek remete?

Hogyan legyek remete?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam ezen,hogy remetének milyen jó lenne. Kivonulni a társadalomból,és önellátó életmódot folytatni.
2019. jan. 25. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg pár napig aztán rájössz, hogy nem neked való.
2019. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidéken, kisvárosban, faluban veszel egy külső részt. Ha megadjákaz engedélyt akár erdőben, mezőn is építkezhetsz.
2019. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a falu széle még nem éppen a kivonulás a társadalomból.
2019. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos talàlsz valahol egy lakatlan barlangot.Esetleg hordót.De lakott területtől nagyon messze legyen.
2019. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az önellátó életmód az konkrétan azt jelenti, hogy mindent magadnak állítasz elő, az ételtől kezdve a ruháig. Álomnak ez jól hangzik, de belegondoltál te abba, hogy mennyi munka lenne a teljes önfenntartás? Kezdetnek némi nagy anyagi tőkét kell szerezned.
2019. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Híd el hogy meguntad , bár nem tudom hogy milyen ember vagy. Biztos férfi azok vágynak ilyen helyekre.

Én Írországban vagyok ( dolgozom) van egy sziget innen kb 1 órára autoval , neve :Aran-szigetek Írország, nomád élet van hajó megy at a kicsi szigetre kb 30 perces az út. Gyönyörű hely ::))

Napi 4 -szer megy hajó, ha vihar van nem indul, az ottaniak nem sok mindenhez értenek, a nagyobb városokba jönnek be dolgozni, utcai zenésznek, kagylókbol nyaklánc stb...inkább tuturistahelynek mondanám. Relax város...

Net vagy tv csatorna és egyébb szórakozási lehetőség a szexen kívül nem hiszem hogy van, annyira nomád hogy nekem már félelmetes.

Biztos van net és csatorna is, de viharban 100% nincs, most is sz van :(

Úgy néznek ki ott az emberek mintha az ókorbol leptek volna ki, kb 70 évvel vissza mentünk volna az időben, próbáld ki de ugye csak vicceltel?

Telefon nélkül nem birnad ki , okostelefonok tulajdonosai 90% függő. :(

Jó utat és sok sikert!!:)

2019. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy imádsz egyedül eltölteni sok időt? Mennyit gyakoroltad már? Ha csak arról van szó, hogy néha tele a hócipőd az emberekkel, jobb lenne egyedül, akkor ajánlom gyakorlásképpen legyél vagyonőr! 24 óra egy üres telephelyen! Nem rossz gyakorlásképpen. Eddig mennyi volt a leghosszabb időtartam amit egyedül töltöttél? Most itt én csak az egyedül léttel foglalkoztam. A másik, mennyire vagy önellátó?
2019. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!