Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem írnak a lányok...

Miért nem írnak a lányok nekem sem itt, sem más oldalakon?

Figyelt kérdés
Korábban 5 lánnyal is leveleztem.Most az 5-ből egyik sem ír.Facebookon is írtam egy szimpatikus lánynak,énekes egyébként,jó hangja is van de nem túl ismert és ő sem ír vissza.Nem is látta az üzenetem.A tököm tele van már,hogy nem levelezik velem senki.
2019. jan. 25. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés? Honnan tudjuk miért? Ezt te tudhatod csak. Kérdezd meg őket vagy vond le a következtetéseket. Ennyire nem vagy önálló és csak picsogsz akkor ne is csodálkozz! Amúgy még egy tipp, mindig csak 1 csajjal levelezz! Mert észreveszik és ez is lehet egy ok! Érzi az írásodon kapkodsz vagy valami olyat említesz amit nem vele beszéltél vagy olyat írsz "ezt már mondtam" de azt nem neki mondtad és ilyeneken ki is bukhat a dolog... Szóval nézz magadba nem igaz életed minden nehezebb szakaszán fogni kell a kezedet és megmondani mit csinálj... Ember...
2019. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
19%
Biztos unalmas vagy? Vagy egyszerűen rád untak, eldobható lelki ronty voltál nekik! :) amíg nincs hírneved, sok dellád, jó taligád, jó kuckód, addig ne is remenykedj még a normálisabb lányoknál se. :)
2019. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
1-es,nem kapkodok és nem fordult még olyan elő hogy olyan lánynak küldtem el egy üzenetet akinek nem akartam.A másik meg az hogy honnan tudná a lány hogy unalmas vagyok e amikor nem is ismer és eddig csak egy üzenetet küldtem neki?Olyan hülyeségeket tudtok ti is írni.
2019. jan. 25. 22:29
 4/78 A kérdező kommentje:
Mármint a facebookon lévő lány akinek egy üzenetet küldtem az honnan tudná.Az ötből az egyik lány újév első napján írt utoljára.Azóta mintha elvágták volna.
2019. jan. 25. 22:36
 5/78 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, hogy rámírt egy vadidegen, és nem válaszoltam. Ennek nagyon egyszerű oka volt: nem érdekelt.

A való életben ismerkedj.

2019. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
5-ös és az nem zavar hogy ez rosszul eshetett neki hogy nem írtál vissza?Te mit szólnál ha te írnál rá valakire és az nem válaszolna?
2019. jan. 25. 22:39
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy nem szoktam ismeretlenekre írni, mit kéne szólnom hozzá? Nem érdeklem, pont. Ha meg valaki visszaírna, hogy nem vagy neki szimpatikus, nem ismerkedik neten, stb. stb, akkor meg amiatt panaszkodnál, hogy milyen bunkón utasítanak el.
2019. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Ha normálisan utasítana el nem panaszkodnék.De ha valaki bunkó,az felidegesít.
2019. jan. 25. 22:52
 9/78 anonim ***** válasza:
59%
Nos, nem reagálnak semmit, szóval... XD
2019. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
De ideges vagyok értsd meg,több mint egymillióan vagyunk ezen az oldalon is és mégis magányos vagyok.
2019. jan. 25. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!