Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha tavaly elveszít...

Mit tegyek, ha tavaly elveszítettem sok barátot, és most magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen padlóra kerültem,sok barátom volt,és hirtelen eltűntek. Most pedig szinte senki sincs,akivel dumálhatnék,elmennék ide oda. F
2019. jan. 26. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól is függ ,hogy hol laksz! Eldugott falun ,ahol csak idősek vannak vagy máshol. Mi az ami érdekel? Milyen hobbijaid vannak? Van-e munkád? Esetleg még az anyagiak is számíthatnak.

Szerintem minden lehetőséget meg kell ragadni ,ahol ismerkedni tudsz.

2019. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is vagyok. A régi barátaim közül senki sincs. Mozdulj ki, még ha rossz is egyedül, legyél nyitott az új kapcsolatokra és engedd el a múltat, hogy jöhessen a boldogság.
2019. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van...
2019. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly egy halál eset miatt padlóra kerültem, az ugynevezett barátok eltüntek.

Most már, hogy kezdek talpra állni, visszajönnének, de már nem kellenek.

Falun élek, még rosszabb.

Eljártam a közeli fürdőbe. mindíg volt aki hozzám szólt, akivel beszélgetni tudtam. Persze, meghallgattam az ő mondandóját is. Egész jó társaságom alakult ki.

Van heti kétszer torna, járok oda is.

Vannak lehetőségek, csak meg kell keresni, kirugdosni magunkat otthonról, legyőzve a félelmünket, gátlásainkat, olyan gondolattal fűszerezve, ennél csak jobb lehet. És tényleg.....:)

2019. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, így könnyebben lehet kialakítani új kapcsolatokat. Esetleg kezdeményez mások felé beszélgetést. :)
2019. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!