Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet ilyen sz r életem?

Hogy lehet ilyen sz r életem?

Figyelt kérdés

Állandóan egyedül vagyok. Nincsenek barátaim. Már kb 15 éves korom óta ez van. Most 21 vagyok, de már nagyon zavar, és nem tudok ezen változtatni.

Hogy juthatott valakinek ilyen élet?

Ha pl valakivel elkezdek irogatni akkor eltűnik egy idő után. Barátnőm sincs. Társkeresőkön próbálkozom, de semmi. Van hogy regisztrálok úgy társkeresőre, de nem enged képet feltölteni magamról. Komolyan mondom mintha direk csinálná az élet hogy ne legyek boldog.

Annyi rossz dolog történt az elmúlt 5-6 évben, hogy el sem hiszem, hogy még nem bolondultam meg.

Nem tudom mi lenne a megoldás.

Lehet még ezek után jó életem?

Ha vissza gondolok mondjuk 20 év múlva arra hogy hogy telt a tini korom akkor nem sok jót tudnék elmondani.


2019. jan. 26. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
valami hobbi kéne neked amibe szeretsz időt fektetni :D
2019. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy motoros találkozóra!
2019. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vrumm vrumm.
2019. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezaz, valami hobbi!


Egyrészt időtöltés, ami örömet okoz, másrészt össze tud kötni egy csomó olyan emberrel, akinek hasonló az érdeklődési köre.


Egy pszichológus sem ártana, hogy egy kicsit jobb fényben tudd látni a világot.

2019. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakit segíteni, hogy segítsen a képfeltoltésben, nem olyan bonyi, még nekem is ment. :)
2019. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jav: valakit megkérni hogy segítsen. ..
2019. jan. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Különbség van a között, hogy rossz lapokat adott az élet vagy semmit sem kezdtél azokkal a lapokkal. Nem kétlem, hogy lehetett rossz gyerekkorod, de akkor abban lennie kellett valamilyen tőled független külső hatásnak is. Ha ilyen külső tényező nem volt akkor leginkább te vagy ennek az oka.


Szerintem először is egy erős önértékelést kellene tartanod. Persze belevetheted magad gyorsan egy hobbiba ahogy a többiek is mondják, de szerintem itt nem a közösség hiánya volt eddig sem a gond az életedben. Iskolás korodban is állandó közösségben voltál és mégsem lett elvileg barátod. Mi ennek a oka? 15 éves korod előtt voltak barátaid? Velük mi lett? 21 éves vagy, egyetemen esetleg munkahelyen nincsenek ismerősök?


Ennyi infó alapján látatlanba mi nem tudunk semmi okosat mondani. Csak annyit tudunk, hogy magányos vagy és a társkeresők is szívatnak. Belátod, hogy ebből te sem tudnál sokat kihámozni.


Persze, hogy lehet jobb életed, de nyilván ehhez valamin változtatnod kellene. A kérdés az, hogy mi. Ezért kellene egy higgadt önértékelés, hogy ezt megtaláld. Ha magadtól nem megy akkor pedig kérj segítséget, valamelyik okosabb és megbízható családtagtól, ismerőstől vagy ha az nincs akkor esetleg egy pszichológustól.

2019. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!