Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék barátokat szerezni...

Hogy tudnék barátokat szerezni? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Nincs egyetlen barátom sem. A családomon kívül nem szeret senki sem.

Mindig is introvertált típusú voltam, és eléggé más mint a többiek. Ehhez az is hozzájárult, hogy súlyos traumákon kellett keresztülmennem, és még most is nagyon rossz a helyzet. Az osztálytársaim baromira nem tudnak velem mit kezdeni, mintha ott se lennék. Ki vagyok közösítve.

Próbáltam barátokat szerezni, eljártam mindenfelé, de nem változott semmi. Eléggé le vagyok törve, nem nagyon látok esélyt, pedig nagyon nagy szükségem lenne normális barátokra. Nekem már az is jó lenne, ha lenne egy, az viszont tényleg a barátom lenne.

16L


2019. jan. 27. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ezekből meríthetsz! bárok, rendezvények, bulikon,

iskolai rendezvények, koncertek, buszmegálló, utcán, tüntetések, kirándulások, túrák, vidéken, chat, facebook, fórumok, barátkozós oldalak, könyvtár, kondi, rokonság, szórakozóhelyek, kocsmák, klubbok, sport... Sok helyen lehet, normális barátokat szerezni, csak ez rajtad áll. Hidd el nekem, lesz ennél nagyobb gondod is mint, hogy normális barátok után koslas!

2019. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mik azok a traumák ?
2019. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

most biztos kaptál egy jó pár privát üzenetet, mert lány vagy, de akikkel itt ismerkedsz, azok nem mennek másra, csak arra, hogy kétségbe vagy esve, és így biztosan majd könnyebben belemész dolgokba...és ha nem, akkor jön a lelkiterror, amiről tudják, hogy neked kijutott már jó sokszor.


először is a legfontosabb dolog, hogy ne barátokat keress. olyanja kevés embernek van...nálad sokkal talpraesettebb emberek sem feltétlenül találnak olyan embert, akit barátjuknak nevezhetnek.


neked olyan emberek kellenek, akikkel szimplán csak el tudod tölteni az időt. ha van valami hobbid, érdeklődési köröd, ott kellene szétnézni. nem kell semmilyen mély dolog, elég, ha beszélgetsz valakivel, akár neten keresztül. lényeg, hogy ne a múlton rágódj, és azt akard valakivel kitárgyalni, mert az emberek 99%-át teljesen hidegen hagyja, hogy a másiknak milyen a lelki világa. abból csak csalódásod lesz, ha arra építessz.

2019. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnàlom hogy nincsenek barátaid. Ha van kedved írj rám és beszélgethetünk! Amúgy iratkozz be valami egyesületbe, vagy keress új hobbit és ott barátkozhatsz. 16L
2019. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!