Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha senki nem...

Mit tegyek ha senki nem hallgat meg? Egyedül képes vagyok átvészelni?

Figyelt kérdés
Borzasztóan magányosnak érzem magam. Van családom, de folyton veszekszek velük. Anyám képtelen meghallgatni, apám meg, hát szerinte egy gyereknek a problémája nem valós probléma. Mindig mikor össze veszek velük legtöbbször nagyon ideges leszek, de elfolytom. Viszont nem találom valami jó döntésnek. Barátim vannak. Elég sok, de egyikkel sem állok annyira közeli kapcsolatba hogy ezt meg tudjam vele beszélni. Nem nagy a rokonság, egy bátyám van de vele veszekszem talán a legtöbbet. Nem tudok kihez fordulni. Azt mondják egyedül ezt nem jó átvészelni, de nem tudok mit tenni. Félek komolyabb kárt teszek magamba. Már vágdostam is magam de leálltam. Viszont mindig rámjön a kényszer hogy megtegyem.

2019. jan. 28. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú,vagy lány vagy?
2019. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16L
2019. jan. 28. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy nem vagy 16-nál több. Kezd aggasztó lenni hogy a tinédzserek 90%-a vagdossa magát, öngyilkossági gondolataik vannak, senki nem érti meg őket és magányosak.
2019. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg egy pszichológus szóba jöhetne, az iskoládban kell lennie egynek. Kiadhatnád magadból a dolgokat és tanácsokat is kaphatnál, hogy hogyan tedd jobbá a helyzetedet.

Megkeresheted a lelkisegély szolgálatot is. Telefonon (ingyenesen), e-mailen, chaten, ahogy csak jól esik. Az elérhetőségeiket itt találod:

[link]


Nem vagy egyedül.

2019. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Abban igaza van az előzőnek hogy nem vagy egyedül de ez sokat nem segít, őszintén szerintem csak te tudsz ezen változtatni, jó ha van valaki akinek kibeszélhetsz mindent, lehet kell is, de arra hogy majd más kihúz innen arra ne számíts, az valszeg addig tartana amíg ő ottvan veled, ha elmegy, hogy miért az 8, de eltűnik mellőled akkor visszaesel ugyanoda, hasonló helyzetben vagyunk, nekem az segített hogy kimondhattam magamból, és igen, irl szerintem nehéz(trágárságszűrő), én is dc-n beszéltem meg egy haverral a dolgaimat, sokkal könnyebb(szerintem), lehetsz anonim, vagyakár névvel is, nem oylan hivatalos a dolog nincs benned az hogy ez most egy pszihomókus meg a "most mit mondjak", valszeg kell egy kis ismeretség hogy megnyílj, ez emberfüggő, de itt nincs az hogy jajj akkor most le fog nézni meg ilyenek mert ugye most vegyünk példának engem, nem ismerjük egymást, nincs dolgunk egymással, so semmi rossz nem lehet abból ha kiöntöd a lelked, max nem beszélünk többet, persze ezzel is vigyázni kell mert vannak rossz emberek tudod jól, én nemtom hogy jó lennék-e lelki szemetesnek hogy kiadj mindent mert én épp abban a szakaszban vagyok hogy semmi nem tud erdekelni so csak ülnék ott mondod a dolgaid és néha benyögök annyit hogy jah, hát igen stb. meg persze amihez van közöm elmondhatom hogy mit tennék-én, hogy szerintem mi segíthet de 17évesen sok élettapasztalatom nincs, van egy haverom ugye aki nekem is "segített" pontosabban csak meghallgatott igazából ga godnolod akár összehozhatlak vele hátha neked is segítene egy elbeszélgetés vele, persze ez rajta is múlik, bocs ha zavarosan írtam, ezért remélem érthető, talán még segít is majd, jah további szép napot.
2019. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!