Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék nem ennyire...

Hogy tudnék nem ennyire egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Heti 4 napot dolgozom, 12 órában. Marad heti 3 napom főzni, mosni, takarítani.

És emellett borzalmasan magányos vagyok.

A párommal élek együtt, de neki vannak barátai, hobbija. Nem sokat vagyunk együtt.

Nekem minden barátkozási probalkozasombol semmi nem lett. Nem is nagyon tudok már próbálkozni.

Antiszociális vagyok, nehezen nyílok meg. Igazán soha nem voltak barátaim. Mindig magányos voltam.

Mit tehetnék? Vannak barátkereső csoportok?


23/L


2019. jan. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kész, ennyi van barátod, így elvágtad magad a megoldástól.... szép volt
2019. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ezt hogyan kellene érteni?
2019. jan. 28. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is fogalkoztat. 28/F
2019. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak kollégáid, milyen idősök? Csak akad köztük olyan, akivel tudnál beszélgetni szünetben, melóba menet, jövet. Kellene találnotok közös pontot, amiről beszéltek, aztán hátha megbeszélnétek, hogy elmentek együtt moziba, vásárolni, rendezvényre. Azt írod, hogy antiszoci vagy, én sem igazán voltam beszédes a munkahelyemen, mert nem szerettem. Hónapokig egyedül ettem az ebédlőben, bár kis ebédlő volt, 3-4-en ettek ott, szóval nagyon nem tűntem ki az egyedüliségemmel. Aztán elkezdtem bringával járni a melóhelyre és rögtön kezdtem érdekelni a többieket, hogy nahát, Te bringával jársz? Szóval kellett vmi, amivel elindult egy beszélgetés, aztán csak otthagytam a munkát, de könnyekkel. Jó, én nem tartom magam antiszocinak, de nekem is ki kellett lépnem a komfortzónából. Azóta se vagyok egy húde barátkozós, de azért megerőltetem magam és beszélgetek.
2019. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nehezen nyilsz meg mások előtt hogy akarsz baratokat keresni, vagy csak élőben vagy zárkózott?

Hogy hogy nincsenek barátaid, régi osztalytars vagy legjobb barát csak van?!

2019. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!