Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok tenni, ha üresnek...

Mit tudok tenni, ha üresnek érzem magam az emberek közt? (Emellett iszonyúan magányos vagyok. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! A magány érzése már lassan két éve folyamatosan fent áll és nem tudok semmit sem tenni ellene.


Esetleg, ha valaki tud olyan hobbit, ami otthon simán elvégezhető, azokat meghallgatom. Nem tudok és nem is akarok kimozdulni a házból szabadidőmben, pedig tudom, hogy ez lenne a megoldás egy részben.

Ha emberek között vagyok, szinte megfulladok, pedig olyan hivatást választottam, ahol embereknek segítek. Valószínűleg, majd a közeljövőben egy másik pályát választok magamnak.

Nincsenek barátaim az életben, viszont az interneten van egy nagyon közeli bizalmasom, de amikor nincs velem, újra magányos vagyok. Egy komoly konfliktus miatt megváltozott, úgy értem, nem tölt el velem annyi időt, mint anno régen. Ez frusztrál a legjobban, mert ha ő nem lenne, nem lenne senki, aki egy kicsit is törődne velem. (nem ismerkedni jöttem gyik-re)


Szóval, ha magányosak vagytok, ti mit tesztek? Hogyan élitek meg? Egy kis sztorit kapcsoltam ide, hátha könnyebb lesz megválaszolni. Köszönöm a segítő válaszokat!



2019. jan. 28. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan igy vagyok, de engem még neten sem igazán köt le senki.. Hogy hogyan élem meg az nem könnyű, KB az életem végét kivánom. De az online téren sok elfoglaltság van, aki egy kis ideig elveheti a figyelmed, erre nem gondoltál?
2019. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már nem tudok mit tenni. :D Nincs semmi ötletem.
2019. jan. 28. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nekem se.. Lehet hogy velem van a baj, de nekem csak akkor fixálódna Minden ha lenne valaki aki szeret.. De hát a lányok 90%a tömegribi szóval ezzel elég nagy %esett le kapásból..
2019. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!