Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok egy átlagos személy...

Nem vagyok egy átlagos személyiség, ezért eléggé egyedül érzem magam. Ez normális? 18/F

Figyelt kérdés

Eléggé más véleményen és nézőponton vagyok mint a korosztályom. Emellett vannak olyan dolgaim ami sokakat eléggé megrémít és taszít is.

Tehát például olvasok elég sokat, nem a számítógépen játszom mint más "normális" fiatal srác. Nem vagyok aktív a közösségi hálókon, nem töltök fel képeket, nem írom ki mi van velem, nem osztok meg semmit kb. (Mert valószínűleg nem kíváncsi senki rám/ azokra amik engem érdekelnek és megosztanám)

Iszonyatosan érdeklődő és fogékony vagyok új dolgokra. Most is rengeteg olyan dolog van ami foglalkoztat. Szinte bármiből ihletet tudok kapni és elkezd járni az agyam és gondolkodom mindenfélén. Gondolkodom valami blog írásán is mert szeretek írni. Annyi mindent szeretek csinálni és űzni, hogy azt fel sem lehet sorolni :D

Nos de a kicsit negatívabb dolgok (ezek csak a szokatlanok voltak :D) Eléggé érdekes nézeteim vannak és véleményem bizonyos emberekről és egyes eseményekről. Nem hiszek a lapos földben. Szeretem a fekete humort. Homofób vagyok, és társai... Nem fogok mindent felsorolni, de vannak dolgok amivel egy nő soha nem értene egyet. És nem csak elfogadnia kell, hanem vevőnek lennie. Nem azt akarom, hogy hülyének nézzenek majd de elfogadják mert szeret...

Van remény ilyen személyiséggel barátnőt találni? Annyira egyedül vagyok... Nagyon nagyon kevés barátom van és szerencsére ők ilyenek mint én. De ettől független elég egyedül vagyok. Ők nincsenek mindig itt mellettem.

Vannak ilyen egyedibb, különc lányok? Mert őszinte leszek barát, ismerős, akárkinek megmutattam az igazi arcomat elfordultak :/ Nekik ez sok és durva :/ Barátokkal lehet hülyéskedni és jelenleg ők az egyetlen biztos pontjai az életemnek. Miattuk éri meg reggel felkelni. Nem tudom mi lenne velem nélkülük, valószínűleg becsavarodnék...



2019. jan. 28. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is homofób vagyok és nem hiszek a lapos földben, imádom a csillagászatot, nem használom a facebookot, szeretem a fekete humort és stb, de ettől még nem gondolom magam egyedinek és különcnek. Te sem vagy az, bocsi :)
2019. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja, 24L ez lemaradt
2019. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bárcsak ez nem lenne különcség és akkor nem érezném ennyire kirekesztve magamat...

Mások kpopot meg ilyen ilyen fiúlány transokért rajonganak én meg egyszerűen nem illek sehova :/ Nem tudok barátkozni se ismerkedni mert nem ért velem senki egyet :( Olyan volt, hogy ez nem érdekelte őt, de ne beszéljek vele ezekről mert ő nem tud mit hozzászólni és nem érdekli. Egyszerűen ez a mai világban ebben a korosztályban egyedi, hidd el...

2019. jan. 28. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Elég cifrán sorolod itt fel a lényegtelenséget, szinte nem is derült ki, mit is akarsz pontosan, a kérdésed is azt hangsúlyozza, hogy most "mit is akarok én itt", közben a válaszolók se értik!!


Pontosan mi a francot vársz a válaszolótól? A kérdésedből nem derül ki semmi... olyan mintha, félre hugyoznál és közben mélázol!!!

2019. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hogy vannak-e hozzám hasonló olyan emberek mint én. Vagy mi a véleményetek egy ilyen emberről. Ti is kirekesztenétek és lenéznétek? Csak engem érdekelnek ilyesmik?

Nagyon kedves vagy, én azért remélem te megtalálod a neked valót! :)

2019. jan. 28. 22:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem érzem úgy hogy ez baj lenne. Kicsit néztem amikor írtad hogy homofób, de rájöttem hogy én se rajongok értük. Persze semmi baj nincs velük csak amíg más lányok szeretik nézni az ilyen meleg japán sorikat én kb undorodom tőlük, viszont semmi bajom alapból a melegséggel. A másik dolog. Hogy nem hiszel a lapos földben. Szerintem ez is teljesen normális. Mindenkinek más a világnézete. Én például nagyon hiszek a végzetben. Meg abban hogy minden meg van írva előre, viszont átírhatod. És az égi jelekben is hiszek valamennyire. És a természetfelettiben, igen ez már kicsit más sztori.:D Szerintem neked is rendelt a sors egy lányt aki úgy fog szeretni ahogy vagy. Én is magányos voltam/vagyok. Pedig sok barátom van, és 3 srácnak is bejövök. Mégis egyedül érzem magam. És bárki bármit mond, a legfontosabb ne változtass magadon ha nem szeretnél. Legyél az aki alapból vagy. (Huhh de mutováló lett a vége)
2019. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom letörni a szarvaidat, de egyáltalán nem vagy különleges. Amíg ennyire egyedülállónak hiszed magad, addig barátnőre is elég kicsi az esély.

Valószínűleg nem azért fordulnak el tőled, mert egyedi vagy, hanem mert csak szimplán bántó és egocentrikus a stílusod. Ismertem egy ilyen fiút. Másfél évig beszélgettem vele. Rohadt egyedülállónak és intelligensnek gondolta magát. Szilárd elvei voltak, mindent és mindenkit erősen elítélt, aki nem esett a szűk "accepted" bélyeges körébe. Non-stop nyafogott, hogy barátnőt akar, de közben a lányok 80%-át túl rondának, butának vagy unalmasnak találta, a maradék 20%-ot meg mindenben levitatta, mert csak neki lehetett igaza. Ő azóta 21 éves és azon kívül, hogy idén diplomázik, semmit sem haladt előre szociálisan. Rengeteg intelligens, szimpatikus lánnyal beszélgetett, de pár hónapnál tovább egyetlen ember sem bírta elviselni a viselkedését. Én tanulnék a hibájából és nem folytatnám ezt a "Hú de különleges vagyok~" mentalitást, mert érett gondolkodású embereket irritál.


Mellesleg engem is sok minden érdekel, szeretem a könyveket, a fekete humort. Nem hiszek a lapos földben és nem sűrűn posztolok az életemről. Blogom is van. Csak éppen homofób nem vagyok. (Mert az egy beteges dolog és már magában elég ahhoz, hogy értelmes, empatikus nő az életben ne akarjon veled jóban lenni.) Szeretek boncolni is. Embert. Hú, de kics***ett egyedi és gore leszek ettől! Ja, hogy nem? Egyszerűen csak egy orvostudomány iránt érdeklődő nő vagyok, erős gyomorral, akit a félig emésztett masnitészta és epe kombójának szaga sem riaszt el, annyira szereti megtudni a halál okát, illetve feltérképezni a társbetegségeket? :D Millió ilyen ember van rajtam kívül. Attól, hogy a környezetemben mindenki rosszul van az ilyesmitől, még nem leszek egyedibb vagy értékesebb a többi embernél.

22/L

2019. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os: Ezzel is egyetértek csak nem írtam le mert rengeteg van. Szóval a paranormális dolgokban is hiszek és, hogy nem vagyunk egyedül. Sokaknak ez sem tetszik és csak kinevetnek. Nem hiszek a teremtésben, istenben, ezáltal nem vagyok vallásos tehát ezért is kinéznek. Rengeteg ilyen dolog van...

Nagyon kedves vagy köszönöm!

Bár engem nem rajonganak körbe de tudok örülni, hogy neked legalább jobb a sorod és azért vannak dolgok amiben egyetértesz velem :)

Változtatni nem akarok csak azért mert másoknak nem tetszik. De a változás egy természetes folyamat, fogok is változni de nem az ő hatásukra vagy miattuk! És ez a nem mindegy!


7-es: Próbálom kategorizálni és nagyjából bemutatni mi a helyzet egy idegen számára legjobban leírni milyen is vagyok. Nem híresztelem ezt és mondom mindenkinek ezt. Egyáltalán nem hasonlítok erre a srácra szerintem. Nem lihegnek körbe se a lányok és annyira nem vagyok kétségbeesve csak elgondolkoztam ezen van-e belőlem egy lány változat :D Mint írtam a hobbijaimmal el tudom tölteni a szabadidőm nagy részét csak egyedül vagyok attól független :/ Sajnos nekem ez egyedi és 18 éve küzdök a beilleszkedéssel de örülök másoknak ilyen tulajdonságokkal megy :)

Tudom, hogy sokan nem értenek velem és a nézeteimmel egyet. Megértem. Az, hogy szeretsz boncolni az teljesen más. Az egy munka. Azért nem néz le senki, hogy dolgozol. Ezzel ellentéttel homofóbiából nem lehet megélni és nincs haszna a társadalomnak. Szóval igen...


Kedves Szendvics! Nem is csodálom, hogy törölték kommentedet ilyen szóhasználattal! Veled nem vagyok hajlandó beszélni aki ilyen hangnemben ír! Sajnálom!

2019. jan. 28. 22:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Kar hogy ma mar az a normalis aki szamitogepwn jatszik... nem akarom latni ilyen ertelemben a jovo felnott nemzedeket... baromira nem olyan lesz mint a mostani. Ketlem hogy jobb lesz... ezek az erzelmileg kielegitetlen, nulla kommunikacio kepesseggel es elkenyeztetett egoista szenvedes nehezen fog atalakulni valami massa, ha csak nincs jo pelda... elvileg van. Csak ma ciki azt kovetni... szomoru. Hat elvezzuk amit fozunk magunknak. Nem igaz?
2019. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Mellesleg igazuk van elottem szolonak. En is mindig kulonlegesnek ereztem magam. Aztan kiderult az is vagyok. Eleinte en is egoista kezdtem lenni es ki ha en nem, de kesobb ellenkezo iranyba indultam el. Nem kedvelem a tipikus atlag embereket de mar tudom miert, azt is hogy miert olyanok, miert alakul ez ki, es miben tudok segiteni. Azota halal kedves vagyok es megerto. Na hat ilyenbol sincs sok... ezt elmondhatom. Egy muvesz aki mindenkit szeret - a valo eletben. Mert irt a zombiekat neha rugdosom, az o erdekukben! ;))
2019. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!