Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok mivel sosem...

Tpanna00 kérdése:

Magányos vagyok mivel sosem volt még kapcsolatom. Hogyan tudnék ezen változtatni? 18/L

Figyelt kérdés

Napjaim úgy néznek ki, hogy felkelek reggel és megyek be a suliba majd haza... Nem igazán megyek nagyon máshova, A-ból B-be. Nincsenek is nagyon barátnőim, 1-2 akivel suliban elvagyok és nagyon ritkán elmegyünk kávézni vagy valami programot kitalálunk. Mivel Budapestiek vagyunk igaziból mindig van program és az egyik lány mindig elrángat ilyenekre (aminek örülök és annak is, hogy ilyen jó barát és tudja noszogatni kell :D)

Egy nő nem nagyon tudom hogyan tud ismerkedni, hogy őszinte legyek :D Nem szólítok le senkit (véleményem szerint nem nekem kell) viszont fürkészem a tekinteteket és próbálok jeleket adni de senki sem vevő ezekre és nem is érdeklek senki :( Amit nem csak úgy mondok mivel mondom figyelek. Próbáltam már beszélgetést kezdeményezni mondjuk a pultnál vagy ilyesmi de semmi :/

Alacsony vagyok ami talán tényező lehet valakinek, de ezen kívül semmi extra. Barna hosszú haj, kicsit sportos.

Mindig egyedül voltam és most is. Csak azért már benne vagyok a korban és örülnék egy kis boldogságnak :)


Vannak még ilyen lányok mint én? Mit gondoltok? Ez normális? Min tudnák változtatni vagy mit csináljak?



2019. jan. 29. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

azért akarsz ismerkedni, mert igényled vagy pedig azért mert a társadalmi elvárások szerint te már "benne vagy a korban", ahogy mondod?


előbb döntsd el. nem azért kell ismerkedni, mert már x éves vagy, és gáz, ha nincs senkid mások szerint.


de egy tanács: nem tudnák, tudnék.

2019. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó amit leirtál magadról, én is KB igy vagyok csak nekem barátaim sincsenek (18f) nem is szeretek elmászkálni egyedül. Változnod szerintem nem kell, nem vagyok egy bulizós seggrázós kis izé mint a többi, ami máris nomrális plusz. Normális programokra mész, nem kamu barátnőid vannak mert fogalkoznak veled, szoval nem vagy rossz emberek között se itt pesten. Az a része hogy nem szólítanak meg téged, az normális. Te se szólítanál le senkit igy hogy talán még nem is volt senkid, csak a barátnőid hurcolnak ki (engem meg senki tehát igy in se mennék oda egy tetsző lányhoz soha). Én szerintem (és ezt is csinálom) csak neten beszélgetek.. igy látni miket oszt meg, milyen mennyire normális stb... Előbb neten kéne valamit talán beszélgetni, megimerni aztán összefutni. Ennél jobb tanácsom nincs, én se tudok mit tenni, nekem élőbe nem is menne :) A külső nem minden az meg ha nem dumálnak veled az nem azt jelenti hogy nem vagy szerethető vagy ilyesmi, sajna aki normálisabb az átlagba visszahúzódó is :/
2019. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Most kapni fogsz pár privi üzenetet. Magadra szabadítottad az ismerkedni vágyó, kanos tömeget. :D
2019. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igénylem és mert már készen állok rá! És ez abból következik, hogy már elég idős vagyok ehhez. Nem 14-15 akiknek azt mondják még várjanak. De nem érdekel a társadalom. Ha érdekelne 14 évesen már nem lennék szűz!

Nem is tudnák-ot írtam :D :D

2019. jan. 29. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Amugy igen tényleg kapni fogsz pár privátot :D Én vagyok a 18f nekem se volt sose kapcsolatom, még meg se öleltem egy lányt se, de nem is vagyok olyan aktiv "mindennapokba" :D Az meg csak plusz hogy nem volt senkid. Hajrá, szerintem válogathatsz a privátok közül majd :'D Mindig oda kell rakni nekem a 18F et másképp én is kapom a privátokat..
2019. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért szerintem válaszolj a privátokra ,sosem tudhatod ,hogy melyik a "nagyhal"
2019. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
A sok alfahím megjelent :D Szánalmasok vagytok de tényleg XD
2019. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

privátokkal csak egy a probléma. 10-ből 9 egészen biztosan csak az "elesettségre" megy...akinél az a logika, hogy hú, nem volt senkije, akkor biztos rám vár, mert majd én boldoggá teszem...:D csak az a baj, hogy van napi 20 ilyen kérdés, és mind a 20 csajnál bepróbálkozik...:D


ezek az emberek mind vesztesek, akiknek egyáltalán nem véletlen, hogy soha egyszer sem jön össze semmi...azt hiszik a könnyebb oldalról közelítik meg a dolgot...közben meg az, hogy valakinek nem volt még senkije, nem azt jelenti, hogy annyira el van keseredve, hogy már bárkivel kiegyezne. :D


régebben facebook-on néztem ilyen társkereső csoportokban, ugyanez volt, csak hát névvel...egymás után 3-4 poszt, mindegyiknél ugyanaz a pár 40-50-es csávó tobzódott, és bókolt a csajoknak, nőknek, meg hogy úgy megismerné őt :D na ilyen emberek vannak itt is, csak itt nem derül ki ilyen nyíltan, hogy 20 másik csajt zaklat párhuzamosan.

2019. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire viszket itt az összes fiúnak? XD Mondom ezt úgy, hogy én is fiú vagyok.
2019. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 haha. Csináltam egy hamis fb profilt. 1db csaj kép asszem bíróicás, haverom telefonszámát kiirtam és beléptem pár társkereső csoportba.

Isten bizony 400 hívást, 50sms-t kapott mert azthitték igazi nő keres párt.

Poén, hogy utána nekem panaszkodott ;D

Tényleg katasztrófa

2019. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!