Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van annyi hülye bunkó...

Miért van annyi hülye bunkó ember nemcsak az életben, de itt a neten is?

Figyelt kérdés
Mióta fönt vagyok ezen az oldalon egy olyan lánnyal találkoztam csak aki 100%-ban normális.Mindig válaszol,mindig segít,képet is küldött már pedig nem is ismer,nem tűnik el két üzenetírás után mint itt a legtöbb lány,intelligens is,pont olyan mint amilyennek egy normális lánynak lennie kell.És mindig kedves is.Miért van az ilyen típusú lányból kevés és a bunkóból sok?Legalábbis én azt tapasztalom itt a neten hogy sok a bunkó lány,nő akik még egy üzenetre sem képesek normálisan válaszolni.
2019. jan. 30. 17:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként régóta levelezek azzal a lánnyal és napi szinten beszélünk.Sok lány meg eltűnik egy hét után.Vagy vissza se írnak már az első üzenetemre sem.
2019. jan. 30. 17:36
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy valaki nem szeretne veled beszélgetni, még nem biztos hogy bunkó. Mindenki szabadon eldöntheti, hogy kivel áll szóba és kivel nem. Különösen az interneten egy anonim idegennel. Ez különben sem ismerkedő oldal vagy társkereső.
2019. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rossz,hogy a legtöbb levelezésnek hamar vége szakad.Bárcsak minden lány akire ráírtam vagy rámírt foglalkozna velem.
2019. jan. 30. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megsérteni kedves kérdezö, de nem lehet, hogy kicsit érzékeny vagy? Az elöttem szólónak teljesen igaza van, nem mindenkinek van bizalma ismeretlenekkel beszélgetni a neten (ennek van alapja, lássuk be), de szimplán az is lehet, hogy nincs ideje válaszolni valakinek, mert egyetem, aztán munka, aztán a barátokkal is lenni kell néha...

Egyébként mit értesz az utolsó mondatban 'normális' válasz alatt, ha megkérdezhetem?

2019. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Például kérdezek valamit és azt válaszolják rá hogy ja.Mégcsak nem is azt írja hogy igen,hanem azt hogy ja.
2019. jan. 30. 17:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért az vigasztal egy kicsit,hogy legalább egy lány van aki törődik velem.Van kb.félmillió lány aki regisztált ide,és van belőle egy aki mindennap ír nekem.Ez nem egy jó arány.
2019. jan. 30. 17:58
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha lány volnék, szerintem én se írnék vissza
2019. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nem is ismersz.Aki ismer az tudja hogy jó vagyok.Csak kevesen vannak akik ismernek,mert sokan nem akarnak ismerkedni.Van egy két barátjuk és az elég nekik.
2019. jan. 30. 18:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt ezen az oldalon azért nagyon kevés normális ember van, elég csak a válaszokat nézegetni néhány kérdésnél. Az itt lévők többsége meg szerintem inkább a megkeseredett fiatal fickók táborát erősíti.
2019. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem ismerkedős oldal. Arra nem gondoltál, hogy valaki tényleg csak kérdezgetni, válaszolgatni van itt fent, és nem azért, hogy barátot vagy társat keressen, attól függetlenül, hogy van az oldalon privát beszélgetési lehetőség?! Én is szoktam üzenetelni emberekkel, ha olyan a téma van, ami kifejtést igényel, de cska ahhoz kapcsolódóan.

Azt mondod, nem jó az arány, hogy a sok nőből csak egy írogat veled. Ebből a kijelentésedből is látszik, hogy te törődésre, ismerkedésre vágysz, és ezért vagy itt. Mások nem, és ettől még nem bunkó senki.

N

2019. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!