Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerimtetek miért van ez?...

Szerimtetek miért van ez? Szakított a barátőm, nem értem?

Figyelt kérdés

Szakított Velem 1,5 év után a Barátnőm.

Azt mondta már egyáltalán nem szeret.. Egyik naprók a másikra..

Ez mitől lehet?

Én Imádom.. Nagyon Boldog voltam Mellette..

Pénteken mondta hogy tartsunk szünetet..

Hétfőn reggel azt mondta hogy szeret,délután pedig már mondta hogy utál.

És hogy felejtsem el egy életre..

Nem tudom ezt miért mondta..

Fogalmam sincs.. De Én azóta nagyon szenvedek. Ő meg másokkal boldog..


2019. jan. 31. 06:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha az egyik fél ilyet mond a másiknak, hogy nem szereti, akkor sajnos nincs értelme reménykedni...

Velem már többször volt ilyen, és az egyik esetnél rá 1 hónapra rájött, hogy mégis szeret, és folytassuk, de elég csúnyán megalázott, mikor kidobott, így a harag felülemelkedett az érzéseimen, és nemet mondtam. Ez volt 4 éve.

Azóta is olykor megkeres, mert rájött, hogy nincs mégegy hülye, aki ennyit megtesz érte, mint én tettem. De már hiába... Lesz@rom...

Szóval a lényeg, hogy ne keresd!! Hagyd, hogy ő keressen! Ha meggondolja magát, akkor keresni fog!

Tudom, szörnyű várni ilyenkor, de ha te keresed, akkor az megalázó, és felesleges, és tutira nem fof vissza jönni többet hozzád!

2019. jan. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem írtál kort. ... Jött valaki, aki jobban megtetszett neki/felvillanyozta pár "pillanatra", és lépni akart az irányába.

Gyászolj, szenvedj (de ne hónapokig) és lépj tovább! Ez van. Hodie mihi, cras tibi.

2019. jan. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

A nők ilyenek, sokszor bizonytalanok. Maguk sem tudják, mit akarnak, mit várnak.

Ő most azt érzi, nem te vagy neki az igazi, de úgy érzem nem vagy még idős és nem sok kapcsolaton vagy túl. Ha igazam van, ne keresd a választ. Engedd el. Tegyél azért, hogy jobb emberré válj. Maximum 2 hónap amíg, elmúlnak az érzések. Fél év múlva, még figyeled az életét. Évek múlva örülni fogsz, hogy otthagyott. Az ilyen nők mindig boldogtalanul és kiégve végzik.

Egy hibát ne kövess el légyszíves: Ne ragadj le. Tudom, h közhely, de nagyon sok lány van. Ne engedd el magad, férfi vagy!


[link]


Nézd meg, ezt a videót és szedd össze magad. Sokkal értékesebb vagy mint egy ilyen nő!

Mégegyszer: lehet bánkódni, de ne! ragadj le. Életed hibája lesz ha megteszed. Minél hamarabb lépj tovább! Hajrá!

2019. jan. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is lépj tovább. Olyan nincs,h ma még szeretlek,holnap meg már nem. Vagy nem szeretett soha igazán,vagy már rég meg kellett volna mutatkoznia,h vmi nincs rendben.

Azért jogod lenne tudni az okát,h ha nem szeret,akkor mitől ábrándult ki ilyen hirtelen.

2019. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem hirtelen megy, egyik napról a másikra. Már jó ideje nem szerethetett csak nem vetted észre a jeleket. Van egy így-a pasik vakok erre, mi nők, meg képtelenek vagyunk szólni valami már nincs rendben, csak hogy kerüljük a konfliktust-és ezzel gyávaságból átbasszuk a pasik fejét.Persze ehhez kell hogy a férfi totál vak legyen az igazi érzéseinkre, és ne figyeljen ránk igazából. Szóval egy ilyen szituhoz legtöbbször két ember kell hogy elb.assza...
2019. jan. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Feltehetően elvakultan imádtad, míg ő csak játszott veled majd rádunt. Van ez így, jobb, hogy most történt és nem később.
2019. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez jó. :D Már mindjárt a srác a hibás. A leírásból kiderül, hogy nagyon is figyelt a lányra, nem volt vak az érzéseire. Megnézném mit szólna egy siránkozó, váratlanul kidobott lány erre a válaszra. "Nem figyeltél igazán a csávóra."
2019. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hol derült ki hogy figyelt a csajra? Mert csak arról ír hogy Ő mit érzett......
2019. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az hogy ő boldog volt, marhára nem jelenti azt hogy a csaj is.
2019. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És ha a kérdező is csaj...?


Egyik pillanatról a másikra max a gyerekszerelmek meg a tini párkapcsolatok ( a komolytalanok ) érnek véget így. Ha nem ilyen párkapcsolat volt, akkor bizony volt oka a másik félnek, hogy így alakuljanak az érzései, de a megértéshez nem tud senki más hozzásegíteni, csakis egy objektív önelemzés. Valahol biztosan te is elrontottál valamit, legfeljebb számodra nem tűnt hibásnak az a lépés/viselkedés vagy akármi, ami ide vezetett.

Azt is meg kell nézned, próbált-e a másik fél jelezni, hogy valami nem jó.

Nem voltál-e túlságosan uralkodó, féltékeny, behálózó, kisajátító? Vagy pont az ellenkezője?

Rengeteg kérdést kell feltenned magadnak, és meg kell keresned rá a válaszaidat - de egyedül. Más ezen nem segíthet. Csak te és ő voltatok ott, csakis ti ismertek minden részletet.

Itt legfeljebb általános üres frázisokat, vagy valódi jó tanácsokat kaphatsz, de megoldást nem fog tudni senki tálalni. Azt neked kell.

Feltéve, ha jobban szeretnéd majd alakítani a következő kapcsolatod, és tanulni a hibákból. (A sajátodéból éppúgy, mint a másikéból.)


Sok sikert

2019. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!