Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kéne valamin váltosztassak?

Kéne valamin váltosztassak?

Figyelt kérdés

Neten, de alapjáraton baráti kör fiú ismerőseivel amikor elkezdek chaten beszélni próbálom önmagam adni és ez legtöbbször be is jön nekik. Elég energikus tudok lenni olyan társoságban ahol ott van a legjobb barátom. Nélküle meg csendes vagyok de ha felengedek úgyan úgy mondom a magamét. Mivel első találkozásokkor izgulok, félek hogy rosszat mondok, inkább csöndesebb leszek. Emiatt legtöbbször a fiúk nem akarnak velem újra találkozni. Pedig másodjára/harmadjára már lehet látni hogy milyen vagyok. Lehet azért nem akarnak újra találkozni mert nem azt az énem látják amit chaten adtam? Pedig az is én vagyok csak kell idő a felengedéshez.

Utólag megjegyzem (nem egoságból), hogy a külsőmmel nincs semmi probléma, csak tényleg feszült vagyok és még a csókot se nagyon akarom még olyankor.



2019. febr. 2. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem èrtem mi a gond avval,ha csendes vagy!

A fiuk èretlenek,tudniuk kène,hogy meg vagy szeppenve...

2019. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Meleg22 válasza:

Legyél spontánabb; jegyezd meg nekik, hogy az első alkalommal mindig ilyen vagy, így esélyt adhatsz nekik is egy kis flörtre, erre válaszul részükről..:)

-másképp is fogalmazhatsz mint pl,;hogy először elemző csendes típus vagy, és így ha hozzá szoktál a személyiségéhez, nyíltabb leszel sokkal..:D


Vagy, képzeld el előre, hogy találkoztok, játszd végig gondolatban mit fogtok csinálni, miről fogtok beszélni, játszd végig az eseményeket, az ide oda flörtöléseket bármit.. így mikor utána találkoztok, talán már jobban fel leszel engedve, mert az agyadban már elképzelted a dolgot, hogy beszélgettek stb, nem kell úgy történnie a dolgoknak ahogyan elképzelted, az csak azért kellett h lazább legyél a talinál.. :))

2019. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!