Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Hogy tudok...

Magányos vagyok. Hogy tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Nincsenek igazi barátaim, mindenki csak addig volt velem, ameddig nevettem.

Ha valami bajom volt, rám se néztek.

Próbáltam közösségbe menni, meg nem otthon ülni, de nem nagyon vált be semmi. Így nem megy az ismerkedés.

17/L


2019. febr. 3. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

egyet fogadj meg. senkinek nincsenek igaz barátai, tehát nem veszítettél semmit.

az emberek jó nagy része nem is boldog, csak kifelé mutatja azt, pontosan azért, mert a legtöbbjük már megtapasztalta ugyanezt, hogy amikor padlón volt, akkor mindenki elfordult tőle. így inkább nem mutatják.


és alapvetően ez is egy logikus döntés. sok ember van, aki olyan negatívan látja a dolgokat, hogy ahelyett, hogy egy barát segíthetne rajta, még inkább őt is lehúzza...


pont ebből következik a következő tanács: nincs értelme a privátban írkálókkal jóban lenni, mert hogy mivel lány vagy, most te is egy céltábla leszel itt...csak tudod olyan emberek fognak írkálni, akik belülről egy rothadó almához hasonlíthatóak, és a társaságuk rajtad nem fog segíteni, inkább még jobban el fogja benned mélyíteni a "reménytelenséget".

2019. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
1-es, te aztán tudod, milyen emberek vannak itt. Csakis a legrosszabbak lehetnek. Véletlenül sem ugyanazok, akik az utcán szaladgálnak. Ne hallgass az 1-esre Kérdező, ő mindenben a negatívat látja csak. Egyébként írtam privátban, remélem válaszolsz majd azért.
2019. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az utcán is sokan vannak "furcsa" emberek...szóval ez nem nyert.


de te például miért repülsz rá azonnal privátban? miért nem ide írsz egy átlagos tanácsot, ha tudod a megoldás a problémáira?

sehova nem írta a kérdező, hogy "akár írhattok privátban is, szivesen ismerkedek anonim emberekkel..."


te is pont azért írsz neki, mert azt hiszed, a potyára mész, és szegény magányos lányt majd te fogod megmenteni a társaságoddal...mi ez, ha nem érdek? :D

nem negatívan látok én semmit, te vagy rá az élő példa, ami igazolja a válaszomat.

2019. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit sem negatívság, hogy szerinted igazi barátok nincsenek. De, vannak, képzeld! De aki ennyire negatív, mint Te, nem csoda, hogy nincsenek neki. Azt pedig hadd döntsem már el én, hogy mivel szeretnék segíteni a Kérdezőnek. Szereztem már erről az oldalról igaz barátot!
2019. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom a magányos fiúkra is folyamatosan ráírkálsz, hogy segíts rajtuk :D
2019. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert ha egy fiú ír ki hasonló kérdést, én inkább csak a lenézést meg a cikizést látom a válaszok között...:D
2019. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdemes lene olyan hobbit találni, melyet nagyon szeretsz csinálni, amivel lesz közösség is, lehet másokkal találkozni.

Rajzolás, festés, bármi ami örömöt okoz.

2019. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!