Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vagytok egyedül barátok...

Sokan vagytok egyedül barátok nélkül?

Figyelt kérdés
Én igen , van időszak mikor senki sem ér rá persze hiányzik a barát.

2019. febr. 3. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Én is. De én sajnos sokszor nem is tudok kit megkérdezni, hogy ráér-e, mert nincs kit.
2019. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Egy barátom van, de vele sem sokat beszélek, mindig elfoglalt, éli a saját életét. Tehát igen, húzhatsz még egy strigulát.
2019. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ohh igen.
2019. febr. 3. 15:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy barátom van csak de ő szinte sose mozdul ki.
2019. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Elég régóta vagyok egyedül és hogy őszinte legyek nem igazán vágyom rá, hogy legyen valakim aki nagy valószínűséggel az első adandó alkalommal hátbaszúr és a földbetipor. Jobb nekem egyedül.
2019. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Eddigi összes barátom érdekbarát volt, mivel már nem tudnak kihasználni, illetve már óvatosabb vagyok és nem ugrok, hogy kihasználhassanak, ezért nincsenek barátaim.

Harmincasként már sokat tapasztaltam ilyet.

2019. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, sok haver minden, de sokszor még is magányosnak érzem magam.
2019. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem vagyunk így egy páran... :(
2019. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Detto.. van 1-2 olyan barát, akikkel csak neten beszélek néha, illetve ha esetleg úgy találkozok az utcán vagy valami.. illetve suliba is van 1-2 de csak semleges témákról beszélünk.. tehát olyan barát, akivel eltudnék menni bulizni, pletykálni, sokszor talalkozni illetve mindent megbeszélni, na olyan egyáltalán nincs. :(
2019. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, mióta már nem köt össze minket az iskola és a legtöbben már más-más városban élünk, sokat kell nélkülöznünk egymást. Ez talán engem visel meg a legjobban, pláne, hogy most egy olyan időszak következik az életemben, amikor nagyon szükségem lenne a társaságukra.


25/F

2019. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!