Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy valakinek...

Miért van az hogy valakinek magányos élet jut?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim, mindig egyedül voltam. Régebben hiába próbáltam barátkozni, senki nem foglalkozott velem, aztán elfogadtam hogy egyedül vagyok. De nagyon unalmas így az élet. Barátnőm sem volt. Valószinüleg nem is lesz, mert ismerkedni sem tudok.

Nagyon zavar hogy ennyire egyedül vagyok, de nem tudok mit csinálni hogy változzon ez.


Miért érdemel valaki ilyen életet?


22 éves vagyok.


2019. febr. 3. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
a picsogástól jobblesz. véletlen se attól ha próbálkozol tovább tenni ellene
2019. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Ilyenkor mit kell mondani??
2019. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha "jut"-ként fogalmazod meg, akkor benned van a hiba, mert valójában (próbálkozásaid ellenére) nem kell neked a kapcsolat. Semmiféle visszautasítástól nem kell visszariadni, az a természetes, hogy harcolni és törekedni kell (kulturált módon).
2019. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem próbáltad még ki, hogy nem a Gyakorin sajnálkozol, hanem kimész a való életbe és ismerkedsz.
2019. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen megértelek. Én sem beszélgettem már évek óta senkivel a családomon kívül. Elég pocsék érzés, de hozzá lehet szokni és ez nem jelenti azt, hogy az embernek biztosan nem lesznek többé barátai az életben. 18/L
2019. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
utolsó úgylátom neked inkább a személyiséged introvertált és magadat utálod emiatt nem? :)
2019. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Ugyan ez a helyzet velem is annyi, hogy nekem már volt sok barátnőm..igazából teljesen mindegy volt mert akkor is magányos voltam amikor volt valaki mellettem.
2019. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Bennem is ugyanez a kérdés fogalmazódott meg pár hónapja..Úgy érzem, valamiért arra vagyok kárhoztatva, hogy magányosan éljem le az életem, anélkül, hogy bárki is szeretne.:/

Ja és amúgy undorítóak az előző válaszolók. Ha egy lány ír arról, hogy nincsenek barátai és magányos, mindenki ugrik, hogy "jajj, én szívesen ismerkedek veled, biztos másokkal van baj, nem veled!!!", ha viszont egy férfi, mindenki annyit mond, hogy "oszt? Mit picsogsz?" Akinek ennyi hozzáfűznivalója van valakinek a problémájához, mi a rákért válaszol?

Na most megyek is gyorsan ismerkedni, be kell pótolnom ezt a 2 percnyi kiesett időt, amíg megírtam ezt a picsogós választ :sss

20l

2019. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
nem,neked is ezt mondom hogy fejezd be a picsogást
2019. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
temeg amúgy mit keresen a konyhán kívül? :3
2019. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!