Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől érezem magam ennyire...

Mitől érezem magam ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, 19 éves fiú vagyok,egy éve otthagytam a sulit és dolgozom,a társaság a melóhelyen nagyon jó munka mellet csomót beszélgetünk,hülyéskedünk,fél év alatt már 2x kaptam fizetés emelést,gyakorlatilag már én vezetem az 1ik műhelyünket.A baráti társaságom megvan,hétvégente eljárunk iszogatni,dumálni.Hobbijaim is megvannak szeretek zenét hallgatni,idén sikerült megvennem az első nagyobb motoromat amivel imádok menni.Itt jönnek a problémák amikor épp nem vonja el semmi a figyelmemet,nem kötöm le magam akkor egy hatalmas ürességet érzek,hazaérek melóból úgy hogy nincs semmi programom aznapra vagy akár egy hétvégi iszogatós este után hazaérek és egyszerűen annyira egyedül érzem magam hogy az hihetetlen.Jelen pillanatban is úgy írom ezt a kérdést ki hogy 8 órát ledolgoztam aztán találkoztam a barátaimmal,hazaértem és máris elkapott ez az érzés,ilyenkor általában elindítok valami zenét és ledöntök egy pár sört,esetleg elszívok pár cigit (egyébként nem dohányzom),ez valamivel úgy érzem javít a helyzeten mert elbódít de tudom hogy ez nem megoldás.Apámmal jó a kapcsolatom,de anyámmal már kevésbé és mivel egy háztartásban élünk apám meg folyton anyámmal van akit ha lehet inkább próbálok kerülni vele is nagyon keveset beszélek.

Barátnőm nincs,lehet ennek érzem ennyire a hiányát hogy teljesen kikészít? A ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi esetleg volt már valaki más is ilyen helyzetben? Hogyan sikerült kilábalnod belőle?



2019. febr. 4. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tudok érdemben segíteni, bocsánat... A barátnő hiánya... elképzelhető, hogy amiatt érzed így magad. Azt tudom tanácsolni, ismerkedj minél több emberrel,hátha segít valamit...

Ha gondolod szívesen beszélgetek, bár fiatalabb vagyok nálad

2019. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen,lehet tényleg ez a baj,igazából könnyen ismerkedem akárkivel megtalálom pár perc alatt a közös hangot ,nem is ezzel van a baj hanem inkább a "mi legyen utána" dologgal,én úgy vagyok vele hogy jó 1x-2x beszéltünk de ettől még nem leszünk barátok,pont ezért nem vagyok annak a híve sem hogy minden embert akivel beszéltem egy pár szót be jelölgessek facebookon. Lehet pont itt hibázom a legnagyobbat? Vannak barátaim akikkel interneten szinte semmit se beszélek mégis barátomnak merem nevezni mert vagyunk annyira jóban.
2019. febr. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!