Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki nehezen...

Van itt olyan aki nehezen beszél az érzelmeiről?

Figyelt kérdés
Van aki olyan nyiltan és gátlástalanul tud beszélni az érzéseiről bármiről legyen szó,számomra zavarbaejtő néhány érzés,ha szóba kerül minel gyorsabban próbálnám lezárni a témát pedig belül vágynék rá,hogy valakivel megbeszélhessem őszintén...lehet túl szégyenlős vagyok? Hogy tudnék ezen változtatni?

2019. febr. 5. 15:31
 1/5 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok.Nem szeretek magamról beszélni főként nem az érzéseimről.

Én úgy kezdtem,hogy a barátnőmmel megbeszéltem írásban szóval interneten és utána miután tudta hogyan miként érzek könnyebb volt a valóságban is erről beszélni vele.

17L

2019. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Nagyon jó! Előrébb vagy, mint én. Én is gyorsan le akartam zárni a témát, de én még a lezárásra sem vágytam belül.

Ehhez bizalmas kell, egy barát vagy fizess érte! Én terápiára járok. Kezdetben nekem is nehezen ment a dolog, a terápia hatásosságának rovására ment. Mivel nem akarom kidobni a pénzt az ablakon, elkezdtem az értelmeibe belegondolni, és igazán őszintén beszélni róluk. Mostanság egy barátomat is bevonom.

2019. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha sokkal egyszerűbb a szőnyeg alá söpörni őket.
2019. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 17/F
2019. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem csak az érzelmeimről, hanem ágy általában nem szeretek magamról beszélni. Mindig zavarba jövök, ha a hobbijaimról kérdeznek például. Mondjuk talán azért, mert nincs nagyon semmilyen érdeklődési köröm és ezt nem szívesen vallanám be másoknak. Valószínűleg már így is egy unalmas személynek vagyok elkönyvelve az emberek szemében. 18/L
2019. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!