Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor mi lenne a megfelelo...

Ilyenkor mi lenne a megfelelo lepes? Nem kapok sehonnan pozitiv megerositest, dicseretet.

Figyelt kérdés

Itthon nem kapok, ezt megszoktam. Mindig en vagyok a bunko, a hulye. Ezek miatt egyre jobban szetestem, igy megtobbet hallom. Ugyanezt hallom kulontanaromtol is.

Mar a tanaraimban kerestem tamaszt, hogy valaki hatha megdicserne, vagy elvarna tolem valamit, de nem csak a leszidast kapnam. De nincs ilyen. Vagy nem allnak hozzam/hozzank sehogyan, vagy nem szeretnek.

Mit csinaljak? Hova forduljak? Csinaljam egyedul? Es ha nem tudom? El vagyok veszve ...


2019. febr. 6. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szegényke. Én szívesen megdicsérlek bármiért.
2019. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi, cuki vagy!😊 De ez hosszu tavon nem biztos, hogy jo megoldas😁😅
2019. febr. 6. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem dicsérd, jutalmazd magadat. Sajnálom, hogy ilyen környezetben vagy.
2019. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia

Miben nem dicsérnek meg pontosan?

2019. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet!

Sajnálom!

Kapsz tőlem egy szìvecskèt :) ❤

2019. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom, nem tudom magamat hogyan dicserhetnem.

Semmiben. Mindenben en vagyok a rossz. De komolyan. Mar azt erzem, hogy keresik a dolgokat, hogy miben hibaztam. Ha veletlen nem dobtam ki valamit. Ha egyedul vagyok es tudom, hogy jon haza apam, ketszer leellenorzom, hogy bezartam-e az ajtokat, kidobtam-e mindent, mindent a helyere raktam-e, nincs e utban a cipom, stb.

Persze nem varom el, hogy megdicserjenek ezekert, de nem esik jol a lecseszes.

Ha otost viszek, az egyertelmu volt, most mar azt kapom, hogy:,,Na, hogy lehet ez?". Ha egyes, akkor mar nem is a lecseszest kapom, hanem, hogy 'hat igen, gondoltam, nem is varok tobbet, mar reg tudjuk, hogy nem vagy zseni, stb'. Vagy mikor hazamegyek 'Na, ma hany egyest kaptal?'

Ha csinalok valamit, akkor egybol mondja, hogy 'hat biztos nem is jol csinaltad, nem ugy ahogy kell'. Es ezt tobbszor is elmondja.

2019. febr. 6. 19:54
 7/15 A kérdező kommentje:
5.valaszolo! Koszonom szepen, jol esik!❤️
2019. febr. 6. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is mindenbe rossz vagyok, elrontok mindent, egy snki vagyok és ezt nap mint nap meg is kapom.. De legtöbben nem érdemeljük meg, és van olyan aki nem dicsérettel hanem pont az ellenkezőjével ér el valamit, hogy rávegyen stb. Van hogy jót akarnak de ezzel csak sértenek, van aki nem tehet róla, egy családtagom van aki velem van és szeret, de tőle is sok rossz szót kapok, senkitől egy szépet se. De én már megszoktam, ez jutott nekem, de biztos hogy van amibe jó vagy. Például, mi a hobbid? Magántanuló vagy? Hányasak a jegyeid? O_o Mesélj, szerintem pár jó indulatú ember biztos megdicsér majd :)
2019. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem meg az anyám folyton elhitet,hogy hülye vagyok.

Nagyon profi!

2019. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok utolsó kb ez van velem is, ha nem komolyan mondják már akkor is elhiszem, mert mindenkitől ezt kaptam :D Persze anyám nincs is velem
2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!