Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak velem történik ilyesmi,...

Csak velem történik ilyesmi, vagy tényleg ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha segítség kell bárkinek is,akkor én ott vagyok,de ha nekem kell segítség,akkor senki sincs ott,oldjam meg egyedül. A másik meg a szavakkal dobálózás,amik nem is igazak,és őszínték. A fontos vagy nekem szót már senkitől se tudom elhinni,mert annyian eljátszották ezt velem,hogy csak nevetek rajta. Folyton mondják,hogy itt leszek melletted végig,és aztán fogják magukat,és lelépnek. Aztán mintha sose ismertek volna engem. Sokszor magányos vagyok emiatt,és már egyre kevésbé hiszem azt,hogy valaha valakinek fontos lehetek. Mással is volt már hasonló?
2019. febr. 8. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak én kérdeztem volna...
2019. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Igazából mindenki hajtogatja ezeket, és te sem vagy különb a másiknál.
2019. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ebben a ruhában járok én is. Még a barátnak hitt emberek is, akik még a telefont is kinyomják ha hívom őket 😂🤣

Aztán persze nem csörög vissza, én meg ha küld sms-t, azonnal felhívom. Meguntam már. Én létrehozták magamban egy világot, amibe nem engedek be senkit. És láss csodát, megvagyok egyedül. Nem független vagyok, nincs szükségem senkire, csak a céljaim, vágyaim miatt élek.

2019. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*én létrehoztam, független vagyok mindenkitől#

Hármas voltam. Elnézést, telefonról írok, és automatikusan átírja a szavakat...sorry

2019. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég egy csoportban kifejtettem ezen véleményemet, senki sem értette 1 emberen kívül, mire gondolok ezzel... Rendszerint az embereknek egyedül kell megoldaniuk a problémájukat, hiába is kérnének segítséget a másiktól. Így inkább egyedül oldom meg a problémáimat.
2019. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szinte mindig igy van! Sajna.

Mindig annyit adj amennyit te is kapsz! Ez az elso szabaly!

2019. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!