Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és nagyon magányos. A hétköznapjaim abból állnak: felkelek, elmegyek dolgozni, délután haza érek, eszek, tv, gép, kutyasétáltatás, és heti 2-3 x megyek sportolni, és alvás. És ez ismétlődik. Hétvégén meg nem nagyon megyek sehova, mert nincs kivel.:( Már kicsit zavar, mert barátnőm sincs, és azt sem tudom hogy hol tudnék ismerkedni.

Hogyan változtassak?

Igazából ha megismernék egy lányt akit szerethetnék akkor én lennék a világon a legboldogabb, mert arra annyira nem vágyom hogy olyan barátaim legyenek akikkel igyak, bulizzak, jól megvagyok anélkül is.

Budapesten lakom.


2019. febr. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Keres végre barátnőt és ne pityeregj.

Majd itt lesznek páran ne aggódj. :)

2019. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak itt olyan lányok akik barátot szeretnének.:)
2019. febr. 8. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőn nem probáltál ismerkedni? Sok embernek bejön. Az exem ott ismerte meg a második férjét, én meg a legnagyobb és legszeretőbb társamat.
2019. febr. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akár én írtam volna ki a kérdést csak nem BP-n lakom és tanulok még nem dolgozom így még többet vagyok itthon, kb ugyan így érzek a barátnő témával kapcsolatban én is. A célom felé haladok, csak egy lány hiányzik az életemből akivel jól megértsük egymást.

Egyébként ha akarsz beszélgetni írj rám nyugodtan úgy látom nagyon hasonlók vagyunk :D


21F

2019. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!