Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy barátkozak?

Hogy barátkozak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék barátokat de nem tudom hogy tudnék össze barátkozni pár lánnyal. De tudom hogy ahogy megy az életem előre úgy változhat/ változik ez is. Nektek mi segített ? Vagy hogy találtatok 23évesen barátokat? Vagy hogyan tudtátok kevésbé rosszul érezni magatokat amíg ez nem sikerült? Én nehezen fogadom el, pedig tudom hogy majd ki fog alakulni, de rossz szokásom hogy egyből azonnal szeretnék jó barátokat :) Szóval meséljetek :) Másnak sincs barátnője huszonévesen?

2019. febr. 8. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Kérdés: milyen élethelyzetben vagy? Hol élsz? (Falu, város, metropolisz) tesók? Régebbi gimis ismeretségek? Edzés?

2019. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kis város, mintha falu lenne. Sulis barátok vagy elköltöztek már vagy már csak élik a séjét életüket nélkülem vagy alapból messze laknak 😅 Szinte senkivel nem beszélgetek csak a párommal és a családommal 😅 Edzeni meg majd jó időbe tudnék, amihez nem kell pénz
2019. febr. 8. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok, nincsenek barátnőim, se párom. 2 fiú barátom van, őket már évek óta ismerem.

De inkább ne legyenek barátaim, barátnőim (vagy csak 1-2 mélyebb kapcsolat, igaz barát), mint sok felszínes ismerős.


Elfoglalom magam, tűzök ki apró célokat, amik hajtanak a mindennapokban.


Egyszerű lánynak tartom magam, nem vonz a bulizás, ivás, a nagyon csajos dolgok... Viszont jó néha kimozdulni, programokat szervezni valakivel, vagy csak sétálni egyet/beülni valahova és beszélgetni egy jót (nem small-talk).

Nehéz olyan embereket találni, akikkel megegyezik az értékrended és a világlátásod.


Ja és állatbarát vagyok. Az állatok mindig feltétel nélkül szeretnek, és mindig örülnek, amikor meglátnak. Az embereknek ez az adott hangulatuktól is függ.


Ha közel laksz, beszélgethetünk, aztán meglátjuk, mennyire hasonlítunk.

2019. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írj privát üzit és megbeszéljük mennyire lakunk közel


"Nehéz olyan embereket találni, akikkel megegyezik az értékrended és a világlátásod." Ez a baj :( pedig annyira jó lenne egy igaz barátnő, társ...

Én is állat barát vagyok, most akarok kiskutyát, csak nem engedi senki se xd

2019. febr. 8. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!