Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek olyan normális,45-50...

Léteznek olyan normális,45-50 közötti férfiak, akik szívesen beszélgetnek valakivel akkor is, ha személyes találkozásról nem lehet szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni a neten barátokat, de amikor kiderül, hogy messze lakom, és a személyes találkozás emiatt ki van zárva, akkor mind felszívódik...
2019. febr. 8. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Gondolj bele.Ne adj isten szimpi a másik,te nem akarnád látni sose ? Persze hogy lekopnak.Internetes játékom során volt csak az,hogy egybekötött minket a játék,és tali nélkül végigvittünk egy játékot pl. fél éven keresztül.Ha meg csak levelezni akarsz,irány a Nők lapja .
2019. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 18-44 és 51-99 nem tudna beszélgetni?
2019. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36 éves sem fér bele?
2019. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tudnak. De a fiatalabbak túl éretlen gondolkozásúak, ami néha fárasztó tud lenni. Az annál idősebbek pedig már megint más korosztály, ami szintén azt szokta eredményezni, hogy nehéz közös érdeklődési pontot találni. Ideig-óráig persze nem gond, de hosszútávon nem szokott működni.
2019. febr. 8. 21:38
 5/7 A kérdező kommentje:
3: De. :)
2019. febr. 8. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Én 39 vagyok, és szívesen beszélgetek. Van amikor igényelném, de nincs senki, máskor meg a hátam közepére sem hiányzik. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen netes barátságok hamar kifulladnak.
2019. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Károly farkasok válasza:
Az interneten keresztül történő beszélgetés nem mérvadó vagy biztos. Mindenképp a személyes kontaktust keresd.
2021. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!