Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék hasonló...

Hol találhatnék hasonló embereket?

Figyelt kérdés

Olyan online barátokat szeretnék találni, akikkel a hétköznapi dolgokat is megtudom beszélni, pl.: mi történt velünk az egyetemen, melóban, milyen céljaink vannak, éppen mi foglalkoztat bennünket, kedvenc dolgok, stb.


A kérdésem az volna, hogy hol találhatok olyan embereket, akiket ez érdekelne?


Vannak élőben is barátaim, de igazán megbízható nagyon eléggé kevés és őket sem akarom a végletekig terhelni.

Sokkal könnyebb egy idegen emberrel kötetlenül beszélni(szerintem).


22/F



#magány #barátság #együllét
2019. febr. 8. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Egyetértek, és egy idegen őszinte lesz, mert nem fél attól, hogy megbántja a barátját (habár a barátságnak is ez lenne a lényege), hogy értékelni fogja, ha megmondja, amit kell, nem pedig azt, amit hallani akarsz.


Jó a helyesírásod, ez tetszik. :)

2019. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokszor én is úgy érzem, hogy senkit nem érdekel, hogy a másikkal mi történt, milyen gondolatai vannak.

Nekem olyan barátom nem igazán van, akinek bármit el merek mondani, ezért sokszor érzem magam egyedül, elveszettnek.


Én például nagyon szeretek másokat meghallgatni, talán azért is, mert eléggé gátlásos és félénk vagyok és nem beszélek túl sokat.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy egy idegennek talán könnyebb elmondani olyan dolgokat, amiket esetleg másnak nem mernél, még ha ez furán is hangzik.


A kérdésedre válaszolva, szerintem akár itt is találhatsz ilyen embereket. :)


21/L

2019. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Több emberrel is folytattam ilyen internetes kapcsolatot, és azt a következét tudom levonni, hogy hosszútávon szörnyen unalmas. Egy idő után már nyűg lesz folyton leírni egy ismeretlen, talán még távoli embernek a mindennapi semmiségeket, és ugyanúgy nem is érdekel egy ismeretlennek a mindennapjai.

De biztos nekem mások az igényeim, mert én a közeli barátaimmal sem beszélem meg napi szinten, hogy mi történt velem.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: akár itt is. Felteszel egy általad kedvelt témában egy kérdést, és írsz privit annak, aki válaszolt, és szintén érdekli a téma. Bumm, el is kezdődött a beszélgetés.

18/l

2019. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Írj ha szeretnél
2019. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha találsz is ilyen embereket, egy idő után ki fog fulladni az egész, ha nem találkoztok személyesen – legalábbis velem mindig így volt.


Neked szerintem nem online, hanem igazi barátok kellenének, akikkel kölcsönösen beszélhettek az életekről, problémáitokról.


A tapasztalatom az,h a legtöbb ember a harsány vicceskedő emberek társaságát keresi, akikkel el tud hülyülni, a problémásabb, lelkisebb kevés embert érdekel.


Én elég nőies gondolkodású, érzelmes vagyok 30 éves férfi létemre, ezért általában lány barátaim voltak, viszont ők mindig eltűntek, ha bepasiztak.

egy fiú ismerősöm volt, akivel a hotdogon ismerkedtünk meg, és mindenről tudtunk beszélni a neten, viszont egy idő meguntunk, és elmentem Bpre, h találkozzunk. évekig találkozgattunk, sétáltunk, beszélgettünk mindenről.

na sztem neked vmi ilyesmi kéne. de hogy melyik oldalon próbálkozz, arról gőzöm sincs. anno a chat hun ismerkedtem, de az behalt, alig vannak már ott fent.

2019. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!