Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tegyem tul magam a...

Hogyan tegyem tul magam a mult serelmein?

Figyelt kérdés
Valahol kisiklott az eletem. Ez nem sirankozas. De nincs a nagymamamon kivul es a testveren kivul senkim. Igaz van egy ocsem es egy apam, de veluk nem tul kozeli a viszonyom. Anyu meghalt mar 5. Eve. Barataim nemigazan vannak. Azt terveztem,hogy elmegyek egy teljesen uj helyre. De ugy erzem,kar belevagni. A gyerekkotom sem volt tul boldog. Apuek mindent megtettek. Mentunk nyaranta kikapcsolodni. De nagyon zarkozott szemelyiseg voltam. Igy a csalad barataival sem igazan talalfam meg a kozos hangot. Jelenleg munkanelkulin vagyok. 3 evet vegig dolgoztam. A "piheno"sem telik jol. Mamaeknak segitek. Naluk vagyok. De igazabol oket sem akarom a gondjaimmal traktalni. 80 felettiek es nagyon jo emberek. De az a baj, az elmult par napban vegig sirtam. Mert elojott bennem minden. Gyerekkent is kikozositettek. Lehet, hogy sirankozasnak hangzik, de szerintem mindenki maga tudja mi zajlik a lelkivilagaban, eleteben. Sokat gondolkozok, hogy veget akarok vetni mindennek. Par honapja meg probaltam eros lenni, hogy talan meg van ertelme, de rajottem, hogy semmi nem valtozna. Az ember hiaba megy el egy masik, teljesen uj kornyezetbe, a mult serelmei megmaradnak. Ugy erzem mar senkiben nem tudok bizni, hinni. A dolgokat az is megneheziti, hogy leszbikus vagyok, viszont az ismerkedes sem megy tul jol. Jo ideje nem is probalkoztam vele. Voltak probalkozasok, de en sem ugy alltam sokszor a dolgokhoz, ahogy kellett volna. 3 evig csak a munkanak eltem. Abba menekultem. De egy ok miatt el kellett jonnom onnan. Ugy erzem, hogy nem birom sokaig. Azt kene tennem, bevenni egy doboz altatot es szeoen rlaludni orokre. De elotte megalmodnam ujra a legstebb egyutt toltott pillanatokat az eletemben. Pszichologushoz sincs ertelme elmenni. Anno apu elkuldott, mikor Anyu meghalt. Pluszban a leszbikussagomrol is beszeltem, de nem segitett. Egy 10 alkalmas terepian vettem reszt. Arra volt csupan jo, hogy kibeszeltem magambol a dolgokat. De konkretan nem lett hasznom belole.

2019. febr. 9. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A múlton nem változtathatsz, sajnos el kell fogadni. De a jövőd te alakítod. Nem az a probléma, hogy másokban nem bízol, hanem hogy magadban sem. Alulértékeled önmagad. Egy nyugis pillanatodban fújj egyet, gondold át mi tenne boldoggá, mi okozna örömet, mit szeretnél csinálni az életben. Aztán tervezd meg, hogy tudod elérni. Minden rajtad múlik. Tudom, baromira nehéz, meg szar, meg minden, de zárd le ami volt, sajnáljuk de megtörtént, ez van. A jövőd most kezdődik :)

2019. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a pozitiv otleteket. De az az igazsag, hogy emberek koze sem akarok menni. Neha van, hogy eltervezem milyen jo lenne, ha lenne valakim. De oszinten ki akarna osszejonni egy eletunt, bolgogtalan emberrel, aki nem talalja helyet a vilagban. Masodsoron 26 evesen mar ciki, hogy valakinek nem volt konoly kapcsolata. Nyilvan,ha valaki kapcsolatot szeretne egy masik emberrel, olyannal jonne ossze, akivel minden klappol, mind szex teren, mind az elet barmely teruleten. Nekem az eddigi probalkozasaim sem sultek el jol. Viszont nyilvan egy masik illetot erdekel az ember eddigi elete. A gyerekkora, az eddigi elmenyei, tapasztalatai. Viszont en pozitiv dolgokat sajnos nem tudok mondani.
2019. febr. 9. 09:58
 3/7 anonim válasza:
Szia! Làtom egèszséges vagy,tudsz dolgozni,van hol laknod,van mit enned. Tehát mindened megvan.Gondoltàl màr arra,hányan szeretnének ùgy élni mint te?Fordulj az emberek felé. Ha a tizedik vagy a huszadik reagàl pozitìvan a közeledésedre,(nem szerelmi szinten gondolom)már akkor is megérte próbálkozni.Csak kérdezd meg őket, hogy vannak, hallgasd meg őket! Meglátod hálásak lesznek neked a figyelmességedért. Olyan jò jònak lenni! Olyan kevès időnk van rá! Ne pazaroljuk az időnket siránkozásokkal.Nagymamád meg szívesen mesélne neked sok mindent. Csak meg kell kerdezni, hallgatni!Sok szép dolog van a világban! Vedd észre♡
2019. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Attol felek, hogy lesz(nek) uj emberek az eletemben es kivancsiak lesznek, kerdezgetnek az eletemrol es nyilvan pozitivakat nem tudok mondani. A multambol szinte mindent banok, viszont, ha teljesen kiadnam magam, oszinte lennek, nem ertenenek meg. Elfordulnannak tolem. Nyilvan minden ember a pozitiv dolgokat, embereket szereti. Nem az olyanokat , akik lehuzzak. Viszont bennem rengeteg a serelem, igy nehez tivabblepni. Ejjel is nagyon rosszul alszok. Van, hogy 5* 6*is felebredek. Rosszakat almodok.
2019. febr. 9. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel en is igy vagyok. Nehez elkezdeni mindent az biztos, de muszaj. En most tervezek valtoztatni es nem tudom mi lesz, de bizom benne h jobb, mint eddig.
2019. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso, Te miben szeretnel valtoztatni es miert?
2019. febr. 9. 15:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegig gondoltam es ugy dontottem, hogy megteszem. Ahogy, ezen morfondiroztam, egy megkonnyebules erzese futott at rajtam. Ez a 26 ev ez borzalmas volt.
2019. febr. 10. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!