Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol szerezhetnék tagokat egy...

Hol szerezhetnék tagokat egy kezdetben internetes támogató csoporthoz?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalok számára, olyan 30 éves korig. Már ezen az oldalon is rengeteg fiatal szeretne segítséget, társaságot. Jó lenne, ha minél többen lennénk és megoszthatnánk egymással a problémáinkat. Akár lelki vagy egyéb támogatást nyújtva a másiknak.
2019. febr. 10. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Több ilyen kezdeményezés volt, belátható időn belül mind becsődölt.
2019. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?
2019. febr. 10. 16:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmin gondolkodok, de nem tudom hol kellene kezdeni, csak ötleteim vannak.
2019. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert voltam ilyeneknek a tagjai. Valahogy mindig megjelennek a "magabiztos, menő, népszerű" emberek akiknek már-màr orvos kellene és miattuk az egész csoport tönkremegy
2019. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csatlakoznék, de nem ilyen facebook-os hülyeséghez, mert ott a kommenttengerben elveszne a lényeg. Inkább valami fórum formájában
2019. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ezt tapasztaltad. Ismerős a helyzet, de az elején kevesebb taggal, és sok odafigyeléssel ez korrigálható. Kár lenne ezért kihagyni a lehetőséget.


A másik válaszolónak pedig:

Én facebook csoportra gondoltam. Könnyen kezelhető és egyszerű csatlakozni, kapcsolatot tartani. Te milyen fórumra gondoltál?

2019. febr. 10. 16:26
 7/16 anonim válasza:
100%
A facebook csoporttal szerintem az a gond, hogy nem anonim és ez sokaknak gond lenne, sokan félnek, hogy a gondjaikat esetleg ismerős is láthatja. Szerintem jobb lenne egy anonim platformon csinálni és mindenkire rábízni, hogy anonim szeretne-e maradni vagy nem.
2019. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jogosak a felvetések, hogy talán mégsem a facebook a legalkalmasabb erre. Sajnos egyelőre nem ismerek más platformot, amit használhatnánk, ezért kérem, hogy aki tud ilyet, írja meg ide nyugodtan.
2019. febr. 10. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem is az FB csoport tart vissza ilyenekhez való csatlakozással kapcsolatban (minden azon szervezik), idegenkedek tőle, nem nekem találták ki, fórum sokkal jobb véleményem szerint.
2019. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Esetleg Skype-on létrehozni egy csoportot? (Mondjuk hirdetni is kellene valahol, hogy akik csatlakoznának, azok tudjanak a lehetőségről. Vagy itt ráírni azokra, akik ilyesmi kérdést tesznek fel.)
2019. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!