Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kell barátnőt szerezni?

Hogyan kell barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, nincs egy nő ismerősöm sem. Szó szerint aki nőt ismerek 1-2-t, ők is csak az ismerőseim barátnői, feleségei.

Olyan rég volt már barátnőm, hogy igazából azt is elfelejtettem már, hogyan kell ismerkedni, hogyan kell közeledni egy nőhöz. Régen se voltam egy Casanova, na de most aztán végképp ötletem sincs, hogyan ismerkedjek. Úgy érzem egyedül fogok meghalni, ha ez így megy tovább. Márpedig miért is változna?


2019. febr. 10. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

Barátnőt csak szeretni lehet.


Te nem koedukált óvodába, iskolába jártál?

Munkába jársz?

Különórára?

Utcán jársz?

Buszon?

Orvoshoz?

Bankba, postára?

Tanárod sincs nő?

A családban sincs nő?

Apukád szült téged?

2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elkezdesz ismerkedni valahol, csak van vannak valahol a környezetedben nők, szerintem túlzás, hogy nincsenek. Vagy akkor járj olyan helyre, ahol új embereket ismerhetsz meg. Valahogy azért csak összejön majd. :)


28/L

2019. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!