Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én egy pszichopata ember...

Unicum16 kérdése:

Én egy pszichopata ember vagyok legalábbis ezt állítják rólam, én ezzel a tudattal nem bírok már tovább élni, megoldás az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És pontosan miért állítják ezt rólad?


Mellesleg ha az lennél akkor nem zavarna, szóval ez az elmélet bukott.

2019. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichopata lennél akkor pont leszarnád hogy mások mit gondolnak rólad azt meg duplán leszarnád hogy pszichopata vagy és öngyilkosságot sem akarnál elkövetni ha az lennél. Szóval megnyugodhatsz nem vagy pszichopata tehát nincs szükség megoldásra sem.
2019. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hah! Nekem papírom van róla, hogy pszichopata vagyok. Magasról leszarom, hogy ki mit gondol.
2019. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem orvoshoz mész ezzel a problémáddal?

Mit gondolsz, hogy milyen tanácsot tudunk mi adni, hogyha még azt sem írtad meg, hogy mi miatt állítják rólad ezt. Ki az aki ezt állítja? Miért hiszel neki? Ő orvos?

2019. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha mások azt mondták, akkor biztos úgy van.

Istenem...

2019. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért is hallgatsz te más emberre? Miért gondolják ezt rólad, ?

Kicsit kezdj bele tanulgatni az önismeretedre, önbizalmadra.Mert enélkül más emberek miatt halálra ítéltetni magad szimplán ostobaság. Ha úgy érzed keress fel egy pszichológust. Hát ha segít eligazodni az életedben .

2019. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönök minden választ, elküldtem az illetőt szépen mondva a halál fa*zába!
2019. febr. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!