Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Szörnyen egyedül...

Mit tegyek? Szörnyen egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani, egyszerűen nincs hozzá erőm se képességem.

Utálom beismerni de eléggé egyedül érzem magam, nincsenek barátaim, családomra nem számíthatot de még ismerőseim se nagyon vannak.

Ahogy vége az óráimnak hazamegyek és csak a plafont bámulom és alszok. Nem vagyok valami érdekes személyiség, szóval nem csoldálkozom hogy az emberek nem különösebben keresik a társaságomat, csakis magamat hibáztathatom de attól még rohadt szar érzés.

Úgy érzem mindenki lehagy, én meg csak állni tudok és nézni ahogyan mások élete előre fejlődik, új kapcsolatokkal gazdagszik...miközben én elmerülök az önsajnálatban. Szánalmas.

Akárhányszor próbálkozom csak egyre mélyebbre süllyedek, már nem is látom értelmét az életemnek, félek hogy örökre egyedül maradok.


Nem is tudom egyáltalán miért írtam ki ezt a szöveget, azt hiszem csak ki kellett adnom magamból.

Köszi hogy elolvastad vagy mi...



#magány #egyedüllét #depresszió #társas inkompetencia
2019. febr. 11. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Fejleszd magad. Próbáld meg apróbb lépésekben. Járj emberek közé, ne egyedül emészd magad.
2019. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Jé, mintha csak magamról olvastam volna.
2019. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Varga Lilian ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez sokaknak problémaja ám. :)

Ez a 21.szazad problémája sajnos. De keress egy hobbit ami közben emberekkel kell együtt működj. Küzdősport vagy bármilyen sport talan a legalkalmasabb erre. Őszinte és sportszerű barátságokat lehet kialakítani. Ne keseredj el! :)

2019. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Sorold fel az összes pozitìv tulajdonságodat magadnak, majd oszd meg velünk. Biztos rengeteg vam, nem csak rossz. :)
2019. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*van
2019. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos elcsépeltnek hangzik, de sportolj.

Már önmagában érszvele valamit, mert fejleszted magad, és nem is fogod úgy érezni a mindennapjaidban, hogy nem csináltál semmit.

Plusz nagyobb az esélyed az ismerkedésre.

Nem muszáj profi sportoló legyél, csinálhatod hobbi szinten is.

2019. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Te most leírtál engem..? :'( Nekem a 0-24 es itthonlét van.. :(

Amúgy 18f, nem vagy egyedül ezzel. A magány fos..

ha akarsz beszélni róla vagy valaki kiadná magából nyugodtan írjon, tudom hogy jobb ha valaki meghallgat, valahogy ha én elmondom valakinek a magányt és a bajaimat pár percig én se akarok véget vetni mindennek :D

2019. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsombi55 ***** válasza:
Ha van lehetőséged keress csoportos tevékenységeket. Pl. buszos kirándulás vagy nyelv kör vagy valami. Menj tánc órákra. Ha nem tetszik keress mást..
2019. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben szenvedek, alkohol függő vagyok
2019. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!