Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne megoldani?

Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdés/válasz van hogy az emberek magányosak stb. Én 0 emberrel tartom kb a kapcsolatot, magányos vagyok és ki nem állhatom például a korombeliek trendi viselkedését stb tehát válogatós is vagyok. Ilyen emberek hol ismerkedhetnek, ami nem társkereső? Nem szeretnék még egyszer olyan csoportba/közösségbe kerülni, ahol azt kell nézni ahogy a korombeliek 14-18 mind a kis félmeztelen szelfit töltik fel magukról, taszít engem is az ilyen. Akiknek személyesen nem megy és hasonló visszahúzódó emberekkel szeretnének végre ismerkedni, hol próbálkozzanak? GYK-nem erre való, pedig itt is sok nekem való barát/barátnő lenne például, de mivel itt kérdések vannak és nem ismerkedés, ezért nem írok ki olyan "kérdést", pedig jó lenne. Ismertek valami csoportot/oldalt ahol lehetne "próbálkozni", ami lehetőleg nem a névtelen anotalk ahol minden második ember kamu nemet ad meg és hülye? :)

2019. febr. 12. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig bizony lehet itt a gyk-n is barátkozni, sőt én úgy érzem nagyon könnyen. Sokszor megesik, hogy egyesekkel privátban folytatjuk a témát, és egy idő után már más vizekre is elevezünk. Ha több levélváltásból kiderül, hogy egyikünk sem retardált, akkor van úgy hogy áttérünk facebookra. Vagy e-mailen képet cserélünk, hogy legyen egy arc a beszélgetéshez. Ritkán születik belőle tartós barátság, de hidd el az más oldalakon is így megy.

Első sorban olyan kérdésekben kutakodj, amiben magad is otthon vagy és érdekel.

Nyilván egy egyszerű, eldöntendő kérdésből nem születhet hosszas levelezés, de sokszor vannak párkapcsolatban egyebekben véleménykérések, amiket lehet bőven fejtegetni.

2019. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos ilyet nemigen találtam még :(
2019. febr. 12. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én szívesen barátkozik veled. Ha gondolod. 16/L ☺️
2019. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szívesen barátkozom! 😁


Egy lány

2019. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én meg ismerkednék de látod... :'D
2019. febr. 21. 01:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!