Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érezte már saját magát...

Más is érezte már saját magát így?

Figyelt kérdés
Hogy csak bolyong a Földön,és nem halad egyről a kettőre. Hogy csak létezik feleslegesen,de nem él. Hogy egy helyben lebeg a nagy semmiben.
2019. febr. 13. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2019. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Motiváció kedves kollega...motiváció! Anélkül a kérdésed rabja vagy. Csinálj valami építő jellegűt.....menj el valahova,utazz vagy menj el a legközelebbi kocsmába bánom is én.
2019. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Én ezt érzem minden nap. Volt egy életszakaszom amikor boldog voltam, de mivel egyedül maradtam és kilátástalan az egész - szerintem már nem lesz jobb amíg élek...
2019. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Lesz az jobb, de tenni is kell érte. Tanulj, dolgozz, keress egy hobbit, tűzz ki célokat és érd el.
2019. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én így érzem. Most olyan időszakot élek hogy nem érdekel különösebben. Néha eszembe jut, de remélem mostanában nem tér vissza ez az állapot.
2019. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Motiváció kedves kollega...motiváció! " - naja, ám az sem megy akarással.
2019. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, hiába ténykedem ezt-azt, totál fölöslegesnek érzem ezt az egész itteni "életemet".
2019. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, így érzem magam nap mint nap. 28 éve élek de még nem is éltem igazán.
2019. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakran érzem magamat így és nálam sokszor az se elég ha találok valami motivációt, dolgot amiben elmerülhetek , nagyon hamar képes vagyok beleunni ha találok is valamit

Inkább emberként érzem úgy, hogy ez az egész nem tud adni nekem már semmi újat. Mintha az emberi létezésem lenne az ami számomra már probléma, nyűg. Nem látom értelmét sokszor az egésznek.

De azért még kitartok csak nem tudom minek. Sok dologban már nincs örömöm annyira.

2019. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Marson nincs ilyen gond, de mi is szoktunk bolyongani. :D
2019. febr. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!