Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem is annyira hátrányos...

Nem is annyira hátrányos adottságokkal, mégis hogy lehetek ennyire balszerencsés, forever alone?

Figyelt kérdés

Megpróbálom körülírni..

Egy életerős, 20 éves srác vagyok. Nem vagyok egyáltalán bezárkózott, vissza húzódó, de nagyszájú sem. Ha még nem is vagyok 100%-osan önálló felnőtt férfi, de affelé haladok. A külsőmmel szerintem semmi probléma, a testalkatom még előnyösnek is mondható. Nem vagyok se túlzottan komoly, se túlzottan laza, igazából hülyéskedek, ökörködök rengeteget, de igénylem a mélyebb, komolyabb beszélgetéseket is, amit sajna nem sokmindenki tud rólam, sokaknak a tömérdek fa...ság jut eszébe rólam, nem is gondolnák hogy van egy ilyen oldalam is, mint amiről most ti olvashattok. :D Ez valahol persze jó, de sokszor úgy érzem többre van szükségem.

Már nagyon rég nincs senkim, és valahogy az utóbbi időben úgy érzem, nem is akar összejönni ez sehogyan sem. Jóideig megvoltam egyedül, élveztem az egyedüllétet, de pár hónapja már nem érzem jól magam így. Nem mondom hogy mindent megteszek hogy találjak valakit, mert azért nem rohangálok ide-oda hogy "Úristen, csak legyen már valakim.",de ha adódott lehetőség, én mindig megpróbáltam, oda tettem magam, de egyszer sem sikerült még csak egy "randi" szerűséget sem összehoznom egy lánnyal sem. Valahogy mint ha átok ülne rajtam, oké, viccesen hangzik, de egyszerűen egy ideje tényleg akármit teszek, mindig kapufa a vége, és nem értem, hogy miért. Nem azt mondom hogy mekkora Casanova vagyok és hogy mindig össze kellene hogy jöjjön, de azért amikor sorozatra lövöldözöm a kapufákat, akkor azért elgondolkozom, hogy mit csinálhatok vajon ennyire rosszul. Úgy érzem hogy ha valaki az én testemben és az én helyzetemben lenne, teljesen zökkenőmentesen menne neki ez a dolog, de nekem érthetetlen okok miatt valahogy egyszer se sikerül. Ezelőtt, a nem is olyan régi tini koromban ilyennel sose voltak problémáim, valahogy ez nem volt téma hogy összehozzak egy találkozót egy lánnyal. Jó, nyilván rengeteget változtam azóta, mások az igényeim, más szempontok alapján keresem a párom, de azért ez már tényleg hihetetlen hogy ennyire sikertelen legyek.

Nem állnak szét a fülem, megvan az összes fogam, el tudok számolni 10-ig, mi kell még? :D

Viccet félre téve tényleg a megoldást keresem, de valahogy nem akar ez sehogy jobb lenni, nem tudom min kellene változtatnom. Valaki esetleg aki hasonló cipőben jár, vagy volt már hasonló, reménytelennek tűnő időszaka és sikerült kiutat találnia? Csak mert tényleg mint ha örök egyedüllétre lennék ítélve, jó, tudom, 20 vagyok, blabla, de ezt látni kellene milyen balszerencsés vagyok, én is alig akarom elhinni, pedig ebben élek. Próbálom azért pozitívan felfogni és türelmes lenni, de nem egyszerű.

Várom a válaszokat! :)



2019. febr. 13. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A megfogalmazásodon jót röhögtem :D humorod az tényleg van. Ezt félretéve ne legyél elkeseredve. Én itt vagyok 18 és még nem volt kapcsolatom. (Aztán én se vagyok egy bűnronda troll :D). De amit mondani akarok az az, hogy ne görcsölj rá. Nem éri meg. Ami meg azt illeti annak az esélye hogy egyedül maradsz 50-50%. Vagy-vagy. Lehet, hogy amikor próbálkozol kicsit tudat alatt, de rágörcsölsz. Ahogy lejött az írásodból (bár lehet tiltakozni fogsz ellene) van némi önbizalom hiányod. (de kinek nincs?) Tudom nem valami hasznos de kitartást a továbbiakba is! Csak összejön valami. Másnem egy sültgalamb. ;)
2019. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előzővel, tök jó fejnek tűnsz a fogalmazásod alapján.:D Én is 20 vagyok és bár én sosem kerestem igazán kapcsolatot, megértelek, néha én is úgy érzem, nem is lesz, szerintem tök mások az elképzeléseim, mint amilyen valójában egy kapcsolat.
2019. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem írtam, de ez se okoz nehézséget hogy megnevettessem a másikat. :D Tényleg van egy kis önbizalomhiányom, nem tiltakozom ez ellen. De hát ilyen sorozatos sikertelenség után hogy is csattannék ki az önbizalomtól? Egyébként nem lenne vele baj, csak hát... Nincs semmi eredménye, akármit is teszek, és úgy érzem nincs mi motiváljon.
2019. febr. 14. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Az első vagyok. Az tény, hogy a sok kudarc után a motiváció elhagyja az embert. Ilyenkor próbálj meg valami pozitív dologra koncentrálni. Illetve próbáld átgondolni a próbálkozásaidat. Mit csináltál, hogyan csináltad, ezekből készíts egy listát és szűrd le a következtetéseidet. +ezek a kapufák jók abból a szempontból, hogy tapasztalatot szereztél.
2019. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

én nőként mindig arra vártam/vágytam, hogy kezdeményezzen már végre nálam valaki, ugyanis a legtöbb férfi egyáltalán nem tesz semmit, csak várja-várja a bátorításokat, hogy végre meg merjen mozdulni.

Na ilyen ne legyél soha, akármennyi kudarc ér is most.

Lehet, hogy nem a megfelelő lányoknál kezdeményezel. Próbálj olyanok felé is nyitni, akiket nem vesz észre más, pedig szépek, vonzóak. Csak mondjuk nem olyan hangosak, harsányak, nem tűnnek föl elsőre.

2019. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon jó a humorod, tényleg. Nem lehetsz egy unalmas ember:)

Igazából szerintem erre főleg az idő lehet megoldás. Mondanám, hogy járj társaságba ide-oda, de saját tapasztalatból mondom, hogy ez nem feltétlenül válik be. Nagyjából hasonló helyzetben vagyok, de nekem kb semmilyen baráti körök nincs. Mindegy. Drukkolok:)

Ha szeretnél beszélgetni, írj privátban.

2019. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

még egy tipp: vedd észre, hogy melyik lány van a környezetedben szintén időtlen idők óta egyedül.

na neki is társkeresési problémái lehetnek, pedig lehet, hogy vele sincs semmi baj. az ilyen lánynál biztosan sokkal több esélyed lenne. Lehet, hogy csak nem tud flörtölni.

2019. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm az eddigi segítőkész válaszokat, pozitív visszajelzéseket, megy mindenkinek a zöld kéz. :)

5-ös válaszoló, a fején találtad a szöget, pont az ilyen lányokat keresem. Hát sajna nem sok sikerrel. Amit írtál, hogy figyeljem a környezetemben a hasonló gondokkal küzdő lányokat, abban is nagyon igazad van, csak sajnos nem sok nő ismerősöm van, akit figyelhetnék. :D Középsuliba fiú iskolába jártam, és most is olyan helyen vagyok, ahol hááát. Nincs túlzottan sok lány. 😁 Ezért ez sajnos nem játszik, nincs sok lány a közvetlen környezetemben.

6-os válaszoló, először is köszönöm az elismerésed :D

Ezzel próbálkoztam mostanában, kimozdulni, hát.. Jól éreztem magam, de ahova korombeliek járnak szórakozni, nem igazán értelmes ismerkedésre kitalált helyek. 😅

2019. febr. 17. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Lefogadom az osszes csajnak nyomod a dumát hogy igy szerted ugy szereted ezert senki se vesz teged komolyan
2019. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lol 😅
2019. máj. 13. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!