Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki a maga élete kovácsa,...

Mindenki a maga élete kovácsa, de mégis mindig egyedül maradok ezt akkor mire véljem?

Figyelt kérdés

Az egész felismerés, hogy még mindig egy senki vagyok aki 10 éve is... egy lánnyal kezdődött.


Aki totál elborított randiztunk de nem lett jó vége, mert én többet éreztem és képzelődtem , mintsem holmi barátság.


Aztán két hónapig kuka voltam sírva keltem és feküdtem, mint egy rossz bVzi.


Talán ez betudható annak, hogy soha nem volt szerető családom. Anyám is keményen nevelt meg amikor ivott akkor terrorizált. Apám meg melózott és tett rám, otthon anyám meg döglött és unalmában piált.



Szóval ez a lány fényt hozott az unalmas életembe, és én többet akartam belőle. Ennek már 7 hónapja...


Aztán voltak utána ismerkedéseim de azokból semmi nem lett, unalmas vagyok, meg nem beszélek állandóan.


Meg úgy általában egy idő után megutálnak az emberek.



2019. febr. 13. 19:35
 1/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%

Primiti8v kerdezo, mi az, hogy 'sirtam mint egy rossz bussi'? Ezert normalis civilizalt orszagban mar felelosegre vonnanak, gyuloletbeszedert.

Olyan mintha azt mondandad valakiknek akik puposak 'rohadt hegyhatuak (azok ugyanugy nem tehetnenek a pupossagukrol mint az emberek a szexualis beallitottagukrol).

Te mi a szar tettel le az asztalra, hogy hetero vagy biszex legyel???...semmit...azt huztad ki..orulj neki.

2019. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cyberpunkt te vagy az?
2019. febr. 13. 19:44
 3/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%

Most el is olvastam, az egesz szovegedet, szerintem ne csodalkozz, hogy az emberek nem szeretnek. Azt latom, hogy az egesz csaladod egy szae, ezt te modod, es ahogy te is megnyilvanulsz, biztosan nem kellenel, ha no lennek.

Cigany vagy?

2019. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
szar ... nem szae
2019. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2019. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet ez is egy lecke; vagy vannak bizonyos lépcsőfokok, amit végig kell járni.

Az életedben, a sorsutadban. Egyébként asszem, nem borítékolt, hogy teljesen te vagy az életednek a kovácsa; talán vannak benne némi 'fix pontok' is; és hogy azok között hogy lavírozol el; csak az van rádbízva.

Szóval lehet, hogy még nincs itt az ideje; vagy pedig lehet; hogy most pont ezeket kell megtapasztalnod , ezeken a megtapasztalásokon kell végigmenned. Még lehet pl ezzel olyan célja is a sorsnak, hogy esetleg minél jobban értékeld a párkapcsolatokat. Hogy becsüld meg, hogyha valaki elköteleződik melletted; és akkor beszélj vele mindig szépen, kedvesen, szeretettel, tisztelettel; pl ne veszekedj, ne kiabálj vele; vagy mittudomén. Meghát pl már a magány eleve önmagában is egy megtapasztalás; lehet, hogy kíváncsi voltál ebben az életedben, h milyen magányosnak lenni. Vagy pedig esetleg pont ez kellett egy olyan irányú lelki fejlődésedhez, hogy elmélyedj, ez egy ilyen belső út, amikor tehát egyedül vagy ; el tudsz merülni önmagad megismerésében; tehát ilyen önismereti jellege is lehet.

2019. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Normális országban ezért felelősségre vonnak."


"Cigány vagy?"


Te nem csak hülye vagy, hanem rasszista is. Inkább menj aztán takarítsd Ahmed meg Jamal wc-jét angliában.


Túl érzelgős vagy kedves kérdező, legtöbben nem szeretik ezt, lesz jobb is hidd el nekem, ha most nem később lesz.

2019. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!