Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak minek kellett megszületn...

Annak minek kellett megszületnie, akinek csak nyűg az élete?

Figyelt kérdés
Komolyan már csak szenvedésként élem meg az életemet,semmi többnek,nem tudok túl jutni a problémákon,és borzasztóan magányos vagyok. Minek kellett akkor megszületnem?
2019. febr. 15. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Azért, hogy hisztizhess a gyk-n
2019. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Mi köze lenne a jelenlegi nyámnyilaságodnak az X évvel ezelőtti születésed okához? Ennek semmi értelme.
2019. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Nézd a pozitív oldalát: a felmenőid mind életképesek voltak és tudtak utódokat produkálni, így születtél meg te is. Mi az, amit tudott az apád, a nagyapád, a dédapád, stb., te viszont nem? Elvileg te sokkal jobb körülmények közt élsz, mint ők. Akkor mi a gond? Hogy nem te akartál megszületni, az oké, ezt senki nem vitatja, de ezzel az igazságoddal sokra nem mész.
2019. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert anyád és apád szerettek dugni.
2019. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen ez a világ. Ha tervezett gyerek voltál és nem te születsz meg, akkor az egyik tesód születik és ő lehet hogy imádott VOLNA élni, csak te elvetted tőle a lehetőséget :D
2019. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Valószínű hogy nem én leszek aki ezt megfejti neked. Én mindig azt mondom hogy felesleges élet NINCS. Nem vagyok vallásos típus de amikor szar a helyzetem mindig azt mondom magamnak hogy Isten egyik kezével ad a másikkal elvesz. Ezt úgy is lehet értelmezni hogy ha most szar az életed lehet hogy néhány év múlva megváltozik pozitív irányba. Szerintem keress magadnak valami hobbit ami leköt,lehet ez bármi a rajzolás, festés, írás, sport csak hogy kicsit elszakadj a valóságtól. Ha valami csapatsportot keresel még haverkodhatsz is.

Az előzők meg tiszta hülyeségeket írták.

2019. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tedd fel a kérdést magadnak: BIZTOS, hogy olyan nagy nyűg számomra az élet? [link]
2019. febr. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy magányos trash az egész, 18 évesen meg már elkéstem attól hogy találjak magamnak valakit, legalábbis olyat aki nem "tapasztalt" stb, így pedig én se akarok már tovább élni egyedül.
2019. febr. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jómagam sem vagyok a szorgalom szobra, de ha nem teszel magadért semmit, csak várod a véget, akkor nem is fog semmi megváltozni körülötted! Próbáld megtalálni a téged körül ölelő világban azt a keskeny szegmenst, amely feledtetni tudja veled ezt a rendkívül kellemetlen életérzést! Én sem szeretek élni, ugyanakkor gyáva vagyok ahhoz, hogy kinyírjam magam. Nem volt más, megkerestem azt a falatnyi oldalát az életnek, amelynek megélése által türelmesebben tudom kivárni a megváltó halált. Próbálj meg hobbit keresni és merülj el benne! Ha nem bírod a monotóniát, magányt, akkor viszont társakat kellene keresned, akikkel jól tudod érezni időközönként magad! A jelenlegi állapotod hosszútávon oda vezet, hogy meg fogsz őrülni, rosszabb esetben beszerzel egy olyan maradandó betegséget, ami miatt dolgozni sem fogsz tudni, ugyanakkor évtizedekig el lehet vele éldegélni. Ha erre vágysz, akkor nem szóltam, - tekintsd semmisnek az általam leírtakat!
2019. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!