Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék beszélgetőtársat...

Hol tudnék beszélgetőtársat találni?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, egyetemista. Friss szakításon vagyok túl, 3 évig boldog voltam egy különleges lány mellett, azonban sajnos az utolsó hónapunkban elkövettem azt a hibát, hogy vizsgaidőszak lévén a hobbimnak éltem, bepótoltam az elmaradt projekteket, vele pedig szinte abszolút nem foglalkoztam. Ez ahhoz vezetett, hogy megismerkedett egy másik fiúval, engem pedig kidobott.


Nem tudom feldolgozni, hogy egy ilyen hibával véglegesen eltaszítottam magamtól életem szerelmét.


Többek közt erről is szeretnék valakivel beszélgetni. A haveri, baráti köröm a hosszú kapcsolat miatt leszűkült, azzal a pár emberrel pedig kiveséztünk már mindent és nem jutottunk előbbre.


Köszönöm az építő jellegű válaszokat!



2019. febr. 18. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

"utolsó hónapunkban elkövettem azt a hibát,"


Jaj lehet hogy elhanyagoltad, de a csaj lelépett egy másik valakivel. Beleszeretett másba, hogy szebben fejezzem ki. Elhanyagoltál dolog szerintem ilyen kreált indok amivel "kidobott", meg amivel saját lelkiismeret furdalását simogatja. Egy hónap amúgy sem sok, vannak párok akik ezalatt egyáltalán nem látják egymást, és mégsem jön képbe 3. személy. Nem volt erős a szeretete ahhoz, hogy türelmes legyen, ezért ne is sajnáld. Ez itt nem csak a te hibád, persze nem látok bele...

2019. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
A lány nem szeretett. Nekem is vannak hobbijaim, emiatt nem hagy el a párom. A páromnak is vannak, én se hagyom el őt, inkább támogatom benne. 5 éve leszünk együtt idén, egy éve házasok.
2019. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemcsak januárban voltak problémák, de akkor csúcsosodott ez ki. Tavaly szeptembertől váltunk mindketten egyetemistává, viszont sajnos nem egy városba járunk, így félig távkapcsolat lett. Minden hétvégén hazajártunk és a hétvégéket együtt töltöttük. Az utóbbi hónapokban az elkényelmesedésem miatt nem szerveztem közös programokat, így lényegében csak punnyadással telt az értékes időnk hétvégén. Aztán januárban meg már az sem volt, mert vele ellentétben én már decemberben teljesítettem az összes vizsgám és ezért belevágtam egy nagy projektbe, ami alatt gyakorlatilag semmi időt nem tudtam fordítani rá.


Ő ez idő alatt többször figyelmeztetett, hogy nem lesz ennek jó vége, én viszont ezt félvállról vettem - talán azért, mert azt gondoltam, 3 évnek nem lehet emiatt vége. De mégis vége lett.


Talán a leginkább emiatt nem tudok ebbe beletörődni. Ha egy szimpla megcsalás, vagy megunás miatt lett volna vége, akkor könnyebb lenne.

2019. febr. 18. 19:07
 4/6 anonim válasza:
91%
Én is beszélgetőtársat keresek.
2019. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
27%

Én is szakítás után vagyok,jól jönnének új baratok!

25/l

2019. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tim Ravel ***** válasza:
0%
A nőd az ex nőd csak így kisbetűvel, nem hogy nem különleges,de még NŐ nek se nevezném az ijet, örülj neki,hogy egy ilyen től megszabadultal. 2 év múlva már örülni fogsz neki ,hogy elment! Előre sajnálom már akiket még tönkretesz majd! Vigyázz a nőkkel,mert nem normálisak,de majd úgy is rájössz, még fiatal vagy,.
2019. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!