Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Állandó zenehallgatás lehet...

Állandó zenehallgatás lehet oka annak hogy nem merek magammal eltölteni pár percet sem?

Figyelt kérdés
felkeléstől kezdve, úgy készülődök, úgy közlekedek, ha tehetem suliban is fülessel vagyok, hazafele szintén, otthon délután/este dettó, majd mi a legfontosabb szerintem hogy este arra alszok el és ha nem megy zene a háttérben akkor kb megőrülök, az uolsó több okból áll össze de szerintem azert erőteljesen benne van ez is...? nem figyelemfelkeltős rinyálós poszt, kérdés az hogy létezik e hogy a zenével terelek figyelmet nagyobb problémáról?
2019. febr. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Tutibiztos, egy darabig én is csináltam. Aztán este áttértem sima esőhangokra, ma már csendben alszok, és odacsapom a papucsot, ha valakiből hang jön ki :D
2019. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zenehallgatás jó dolog, de nem szabad túlzásba vinni. Még végül ráunsz. Szabadulj meg attól a fülestől, otthon suli után tegyél be egy CDt, menjen végig, aztán ennyi. Vagy max kettőt.
2019. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A probléma kezelésre jó a zene de nagy mértékben káros is lehet az elötem lévökell egyet értek
2019. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz és beszélgess vele. Első lépésként csak egy tükrében használj fülhallgatót és lassan megszokod a kinti nyüzsit. Majd ahogy a pszichológussal haladtok apránként, menj el közeli helyekre. Erdőbe, folyóhoz, füleld a természetet és próbálj kikapcsolni teljesen. Ha 10 percig akkor 10 percig. Az is valami!
2019. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tükrében-

Füledben+

2019. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

van pszichologusom egy ideje, de nemhiszem hogy tud errol a dologrol bar lat suliban es mindig fulessel megyek a folyoson


azert van tenyleg allandoan rajtam foleg mikor vadidegenekkel vagyok korulveve/suliban a tobbszaz gyerek kozott mert nem hallom amit mondanak, max az arckifejezesuket latom es nem figyelek rajuk


szoval nagyjabol a harmadara csokkentettem a negativ visszajelzeseket

feleslegesekre gondolok, az epito kritika mas de azt nem 2 masodperc alatt fogja vki kifejteni mikozbe elmegyek mellette

2019. febr. 19. 00:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "nem hiszed, hogy tud erről"? Neked kell elmondani neki.
2019. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!