Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme így élnem?

Mi értelme így élnem?

Figyelt kérdés

Nincs senki akivel találkozhatnék. Munkából áll az életem.

Nincs barátnőm akit szerethetnék, soha nem is volt még.

Szomorú vagyok, hogy ennyire egyedül vagyok:(

Nem tudok ezen változtatni, pedig egy lány tudna ezen segíteni.

Ti is szomorúak lennétek a helyemben?

21 éves vagyok.


2019. febr. 18. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nincsenek barátaid?
2019. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy rengetegen (!) vannak így, vagy hasonló helyzetben.

Élni mindig van értelme, csak meg kell találd. Neked is tenned kell érte, s ha hiszel abban, hogy azt kapod, amit érdemelsz, akkor boldog lehetsz.

2019. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok próbálok tenni érte.. Nem egyszerű
2019. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdésből világosan látszik hogy nem az emberi kapcsolatok hiányoznak neked és a valaszoloknak hanem a punci. És azt hiszitek egy nő a megoldás minden bajotokra, hát elárulom hogy tévedtek. Én is ebben éltem, jaj istenem csak egy nőt sikerülne összeszedni megbecsülném és onnantól minden frankó lesz. Aha persze...

Mikor a kezdeti fellángolás elmúlik csakúgy mint a szex újdonsága, jönnek a problémák stb...

Persze vége lett az eddigi egyetlen kapcsolatomnak és nyugtáztam magamban a tapasztalatokat:

- a szex nem olyan nagy durranás mint a legtöbb ember beállítja, pláne ha nem is akkora nagy a szexuális étvágyad.

- egyetlen emberi kapcsolatban sem lehet maradéktalanul megbízni nem kivétel ez alól a párkapcsolat sem.

- azóta rájöttem hogy nincs szükségem kapcsolatra és jól is érzem magam egyedül, a szex sem érdekel már szinte semennyire, ha úgy van magamnak megoldom gyorsan és ezzel a minimális késztetés is eltűnik.

Nem kell a más ember keresztjét is cipelnem, önálló független döntéseim formálják az életem.

Egyszóval azért nem volt teljesen fölösleges megismerni ezt a ''vilagot,, sokat tanultam belőle és a javamra vált, plusz ugye már nincs bennem a görcs hogy jaj vajon milyen lehet a szex, kipróbáltam jó is rossz is. Kész kb bejár míg élek, és ez előny mert nem a farkam után megyek.

Szóval túl sokat ne várjatok attól amire annyira vágytok mert magasról lehet nagyot esni.

2019. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ilyen ember mint te, aki magányosan jobban elboldogul, nagyon kevés van.
2019. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem magány, mert aki magányos az nem tudja kezelni azt hogy egyedül van. Persze ezt meg tanulni és kompromisszum is egyben, de ezt a életformát inkább magaménak érzem ennyi.
2019. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kommunikáció
2019. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!