Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire elszigetelődtem az...

Ennyire elszigetelődtem az emberektő, meglepődök ha látok egyet?

Figyelt kérdés
Oké, ez hülyén hangzik. Szóval magántanuló vagyok, depresszió, pánikbetegség, minimális önbizalom, szoc. fóbia, minden van. Nem megyek ki a házból se, csak 2-3 hetente. Lassan kezdem magam beskatulyázni és csak a netes, tökéletes embereket látom. (meg a szüleimet), aztán mikor élőben látok egyet akkor csodálkozok, hogy nini, ez is épp olyan mint én, vannak hibái. Ez már a megbolondulás közeledte?
2019. febr. 19. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj ki
2019. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
De sürgősen
2019. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

De miért nem mész ki mitől félsz? Nem bánt senki a világon, nagyon minimális eséje van hogy kiraboljanak vagy elraboljanak vagy nem tudom mitől pánikolsz. Látogasd akkor a barátaidat csak akikben megbízol, de bent ülni hetekig... Igen megbolondulsz bele.

Ennyi erővel csukasd börtönbe magad.

2019. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat azért az túlzàs hogy ennyi erövel csukkassa bortonbe magat. Ott rossz lenne neki, otthon meg gondolom jól elvan. Én megértem a kérdezöt. Nekem a rekordom az hogy több hónapig el se hagytam a portàt. Nem félek kimenni csak utàlom az embereket mint a szrt.
2019. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

persze valamilyen mindenki utálja az embereket de azért nem kell elvonulni előlük. Én például biztos nem bántanám a kérdezőt mert soha senkit nem bántok.

Hiába van szociális fóbiája néha nekem is van ilyenem például belemásznak a személyes aurámban, vagy ki nem állhatom a tömeget.

De nem választhatod el magad teljes mértékben az emberektől mert az ember társas lény. Állítom a kérdezőben is ezek az érzések bujkálnak különben nem tette volna fel ezt a kérdést.

2019. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem egy időben rengeteg bántottak, főleg lelkileg, de fizikailag is. Folyton azt érzem, hogy bámulnak, röhögnek, megvetnek. Ha valaki csúnyábban szól elbőgöm magam...tudom, hogy én vagyok a hibás, de semmi kedvem élni ha látom az embereket. Pedig akarnék, vágyk rá, de ha meglátom a kinti valóságot, azonnal hazavonulnék. Most vagyok 18 éves lány, élnem kéne,mikor kint látnak senki se hiszi el, hogy ilyen nyomorék vagyok, mert viszonylag jól nézek ki(mások szerint) de nem megy:(
2019. febr. 19. 23:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, barátaim nincsenek...őket is én taszítom el...lelkiekben vágyok rá, de ha megtörténik a kimozdulás akkor undorodok és haza akarok menni.
2019. febr. 20. 00:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a legjobb módszer ha fokozatosan egyre többet méssz emberek közé és kezdeményezel vmilyen kommunikációt. Pl csak odaméssz valakihez és csak megkérdezted tőle pl mennyi az idő vagy bármi kis dolog ami eszedbe jut. Aztán idővel belejössz és szépen emeled a tétet. Szerintem ez a módszer jó lehet, csak bátorság kell egy kicsit az elején de hidd el az első után rajössz hogy ez nem is olyan nehéz és jobban érzed magad.

Amúgy általában ha odaírod hogy lány vagy és szép akkor záporozni fognak a privátok.

2019. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nincs semmi bajod, csak valakinek jól megkéne ..ni téged, és annyi, másképp néznél a világra.
2019. febr. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 20 éves fiú vagyok és ugyanebben a helyzetben vagyok mint te, én is nagyon elszigetelődtem sajnos, de tudod te is hogy a megoldás az lenne ha próbálnánk nyitni a világ felé és nem hagyni hogy beskatulyázzuk magunkat. Ha lenne kedved beszélgetni erről, vagy bármi másról, írj kérlek. :)
2019. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!