Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek miatt tönkrement...

Az emberek miatt tönkrement az életem, van értelme tovább élni?

Figyelt kérdés
Szó szerint az emberek miatt tönkrement az életem. Tönkretették az életemet,és most egy mentálisan beteg ember lettem miattuk. Majd elhittem,hogy ezek után jobb lesz az életem,reménykedtem egy jobb életre,de nem így lett,hanem egyedül maradtam. Én úgy gondolom,hogy az élet igazságtalan,mert nekem nem adatott meg,az ami másnak. Egy boldog élet. Nekem nincsen. Számomra nincs értelme ennek a felesleges szenvedésnek. Miért éljek tovább? Az bátorság,hogy tovább szenvedjek egyedül magányosan? Nekem miért nem adatott meg az ami másnak?
2019. febr. 20. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem adatott meg neked egészen pontosan? Mit tettek veled mások, ami neked rossz? Privátban is leírhatod ha nem tennéd közzé.
2019. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert az élet igazságtalan.

Szerintem te se szeretnél meghalni mert akkor véglegesen megszűnsz létezni és soha többé nem látod a világot se semmit se.

Ezt akarod?

2019. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Az élethez egy jó NAGY adag szerencse is kell, ami nem mindenkinek adatot meg, ahogyan neked sem. Lottó, párkapcsolat, tökéletes külso,, anyagi segítség a családtól pl.... stb ez rossz én tudom de ez van sajnos.

De a szerencse forgando ez a jó hír benne, bár tudom ez kevés és lassú is. :(

Ha egy megértő hangra vágysz írj, szívesen elolvasom és válaszolok ha titok persze.

F.

2019. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
76%
Amíg egyfolytában másokat okolsz a nyomorodért addig szenvedni is fogsz.
2019. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az élet sokszor nem igazságos, van akinek megadatott a szerencse van akinek nem.

Sokáig én is magamat hibáztattam azért amik történtek. De, ezeket a negatív érzéseket próbálom kiszűrni. Nem vagyok hibás benne, mert nem én vétkeztem. Ők vétkeztek ellenem. Míg ezt megértettem addigra újabb sebeket szereztem megint. Nehéz volt kijönni belőle.

Próbálok újra bízni, azok után, hogy rengetegszer kihasználtak, de nehéz dolog a bizalom . De próbálkozom.

Nem adom fel, boldog akarok lenni az életben. Elakarom érni ezt.

Az életet élni érdemes, annak sok értelme nincs ha begubózol és nem adsz esélyt arra se, hogy valaha boldog lehess.

Találj valamit amiben még örömöd leled, és merülj el benne, elfelejtve a rossz élményeket. Én ezt tettem.

2019. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme élni. Minek? Csak egész életedben szenvedsz,max olykor úgy teszel mintha nem,de olyankor is.Akkor van jogod meg értelme élni,ha valami tipikus beképzelt "öcskös" vagy,vagy holmi r*banc. Az ilyenekkel,mint mi csak kibasznak.Úgy is így fogjuk leélni az életünket,hiába ezek a sablon szövegek,meg a nagy felszínes kamu segítség.


Mindenki azt csinál,amit akar,az ilyen meg..nagyon megbírlak érteni kérdező.

2021. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!