Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt más is rajtam kívül...

Van itt más is rajtam kívül aki nem tud örülni semminek, mert nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Nem szólítok le lányokat,mert úgyse állnának szóba velem.Érdekelnek más országok,az utazás,de mégsem megyek sehová mert úgyse okozna örömet.Meg útközben úgyis látnék lányokat és csak szomorú lennék tőle.
2019. febr. 20. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem élet. Ha egyedül nem élvezed, nem érdemled meg, hogy megoszd.
2019. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Hülyeség. A depressziós emberek társsal sem tudnak örülni semminek. A derűs emberek meg egyedül is feltalálják magukat. Ne mástól várd a boldogságot. És ha kérhetem, ne is húzz le senkit a depiddel.
2019. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

Laár András mondta/idézte(?) egy Veiszer Alindás éjszakai műsorban, hogy (kb.)"Az ember nem várhatja el a másiktól, hogy boldoggá tegy. Magában kell annak lennie, hogy a másikkal még inkább boldog legyen." A depis embereket senki nem szereti, kerüli, mert lehúz. A világ önmagában is okoz problémát, nem kell még a te ballasztod is.

Vigasztaljon a tudat, hogy én is hasonló cipőben járok, és ha barátnőd lenne (mint amikor nekem volt), sem változna meg ez a dolog alapvetően. Magadat kell (magamat kell) átformálni. Az örömtelibb emberek a hasonlóakat vonzzák.

Ez (JOY Örömnapló Kövesd nyomon a hangulatodat! Esmée Rotmans) talán segít lemérni, hogy annyira nem is sz@r neked.

2019. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátnőm, nem is érdekel semmi nagyon, lehet ez miatt
2019. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Végre minden a helyére került. Bár sok áldozattal járt, de Voldemort meghalt. Nincs többé. Harry sebhelye tizenkilenc éve nem fájt. „Minden rendben volt körülötte” – ez a legfájóbb utolsó mondat, amit valaha olvastam.

Kedvenc idézet: Ne szánd a holtakat, Harry. Az élőket sajnáld, s legfőképp azokat, akik szeretet nélkül élnek.

2019. febr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.Nem nagyon tudnék beszélni ismeretlen emberekkel, évek óta itthon ülök ki se mozdulok, neten akarok megismerni egy lányt aki megfelelne nekem, hasonló kis depis visszahúzódó mint én, de reménytelen.. Hidd el nem vagy egyedül, az életembe lévő sok szarság közül ez az oka amiért nem akarok tovább élni.. 12 évesek már kb bsznak én meg soha nem is beszéltem lánnyal, sose kaptam ölelést vagy szeretetet. Így semmi értelme tovább élni. Ráadásul, 14-18 (amilyen korosztály jó lett volna) már mind pasizgatnak meg bsznak stb, én pedig senkinek nem leszek második.. Szóval marad az itthonlét, aztán majd a vég. Neked biztosan több esélyed lenne, miért nem próbálkozol?
2019. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem egészséges. Egyedül is boldognak tudnod kell lenni, ez alapvető "önállóság". A szüleid sem lesznek mindig melletted, utána nem tudsz majd boldog lenni vagy mi? Ugyanez barátnőnél. Ha egyszer lenne és elhagyna akkor utána nem tudnál soha boldog lenni vagy mi? Nem kellene ennyire másoktól függened, hisz csak egy valaki lehet mindig melletted: Saját magad. Emberek/barátok mennek és jönnek (ugyanígy a párkapcsolat), de csak te lehetsz ott mindig magadnak.
2019. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen összefüggés nincs a párkapcsolati állapotom és a számomra örömöt jelentő dolgok között.


Mondjuk én sosem értetem azokat az embereket mint pl te akinek a létük KIZÁRÓLAGOSAN azon áll vagy bukik hogy van e nőjük avagy nincs.


30 F

2019. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!