Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A gyakori egy lelki szemetes?

A gyakori egy lelki szemetes?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert általában"be van borulva az ég" ezen az oldalon és nagyon negatív kérdések dominálnak több topicban is. Nem tartom egészségesnek az oldal rendszeres használatát mert valahányszor huzamosabb ideig használom "romlani kezdek" elveszik belőlem valami elemi. Nem lehet hogy azokkal akik itt adják ki a bánatukat és itt válaszolnak szintén ez történik? Olyan mintha egymás terheit cipelnénk és ennek hatására a legapróbb problémákat is hatalmasnak látjuk. Én ma eldöntöttem hogy nem használom tovább ezt az oldalt, mert kialakulhat tőle függőség és ahogy már írtam, ez egy nagyon ártalmas függőség. Remélem ez így segít másnak is.

Sziasztok.



2019. febr. 20. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Itt az emberek 90%-a önsajnáltató,és figyelmet akar. De változtatni azt nem! Ennyi.
2019. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Háát szerintem inkább semlegesnek kell maradni. Nem szabad hagyni hogy befolyásoljon amit olvasol! Amúgy lehet írogatni, és néha jókat nevetni is. Meg kell tartani a távolságot. Ennyi.
2019. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Amúgy, szerintem nem rossz dolog, még ha én is unom a panaszkodást, de tudod, sok ember máshol nem adhatja ki a problémáit, mert vagy szégyelli, vagy nincs senkije, vagy egyéb okok. Ide névtelenül feltehet egy kérdést, és találhat megoldást, esetleg hasonló cipőben járót.

Persze vannak, akik itt laknak, és ha pénzt kapnának az önsajnáltatásért, milliomosok lennének, de még mindig jár ide egy értelmes réteg is.

Nem, én, de én például régóta vagyok itt, és mindig meglep, hogy egy kérdés alatt, hány különböző fajta véleményt lehet olvasni. Emellett sokan kapnak segítséget, tanácsot, több olyat is olvastam, aki megfogadta, amit mondtak neki.

2019. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

"ezen az oldalon és nagyon negatív kérdések dominálnak"


Ez valahol érthető, hiszen miért írna ki kérdést olyan, aki jól érzi magát, kiegyensúlyozott, vagy csak nincs semmi gondja?

2019. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részben igaz az állításod.

Sokan az önsajnálat, hátha felszedek egy csajt/fiút, belerúgok másikba mert ráérek meg jól esik. Aztán vannak akik tényleg szeretnének segítséget kérni, tanácsot. Mert nem tudnak hová segítségért fordulni.

Tudok olyanról, hogy egy fiú meg egy lány elkezdtek itt levelezni, találka lett belőle-szerelem, és össze is házasodtak a végén. Van pozitív oldala is ennek a kategóriának, nem csak hogy találjanak egy lelki szemetest. De ugyan akkor, több a negatív helyzete.

2019. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!